Gwiazdy

Agnieszka Kaczorowska z mężem w obiektywie córki. "Odbicie w okularach was zdradziło"

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski

Agnieszka Kaczorowska nie kryje dumy z trzyletniej córki Emilki. Dziewczyna zabawiła się w fotografkę. Jednym pstryknięciem aparatu, uwieczniła romantyczny moment rodziców na plaży. Efekt? Sprawdźcie sami.

Agnieszka Kaczorowska-Pela - ile ma dzieci?

Agnieszka Kaczorowska zasłynęła w polskim show-biznesie jako tancerka, choreografka, prezenterką telewizyjna i aktorka. Na swoim koncie ma mnóstwo sukcesów sportowych. W 2010 roku została młodzieżową Mistrzynią Świata w tańcach latynoamerykańskich.

#BezCukru z Oskarem Netkowskim

#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
#BezCukru 11. Touska Gholami Khaljiri, irańska aktywistka
wideo 2/11

Od kilku lat gwiazda skupia się na życiu rodzinny. W 2018 roku wyszła za mąż za Macieja Pelę. Zaledwie rok później urodziła córkę, Emilię, a w lipcu 2021 roku – córkę Gabrielę. Fani co rusz dopytują Agnieszkę o to, czy wraz z ukochanym planują powiększenie rodziny, ale sukcesywnie ucinają plotki.

Agnieszka Kaczorowska-Pela w obiektywie córki

Agnieszka Kaczorowska wraz z mężem udali się niedawno nad polskie morze. Nie zabrakło z nimi dzieci. 3-letnia Emilka uświetniła rodzicom czas, fotografując ich na plaży. Takiej pamiątki na długo nie zapomną.

- My w tym wieku nie wiedzieliśmy co to komórka, ona pstryka mega dobre foty telefonem. Świat się zmienia czy tego chcemy czy nie - czytamy we wpisie gwiazdy.

Pod postem Agnieszki Kaczorowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy, z których w większości płynęły słowa zachwytu. Bardziej spostrzegawczy internauci zauważyli jednak na zdjęciu dziewczynkę w mało oczywistym miejscu. - Odbicie w okularach was zdradziło - napisał jeden z fanów tancerki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości