Gwiazdy

Ada Fijał jako EcoWoman: "Mam depresję klimatyczną"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Ada Fijał to aktorka, która uwielbia nas rozbawiać zarówno na ekranie, jak i w mediach społecznościowych. Tym razem zobaczymy ją w zupełnie innej roli - w piosence "Jutro" wcieliła się w postać wokalistki, walczącej o ochronę środowiska. Oprócz Ady, w klipie do utworu, wystąpiło kilka polskich gwiazd.

Ada Fijał nie ogranicza się tylko do gry w teatrze, filmach oraz serialach. Swój talent aktorski prezentuje także w internecie. Jej profil na instagramie śledzi obecnie ponad 116 tys. użytkowników. Umieszcza na nim krótkie, zabawne filmiki, w których pokazuje swoje wpadki, a także parodiuje największe polskie gwiazdy i celebrytów, między innymi Magdę Gessler, Justynę Steczkowską czy Kubę Wojewódzkiego.

Bardzo lubię rozbawiać ludzi, lubię siebie przy tym bawić

- stwierdziła aktorka.

Projekt EcoWoman

Niedawno jednak umieściła w sieci klip, który - owszem zawiera autoironię, ale także porusza bardzo ważne obecnie kwestie związane z ekologią. W teledysku Ada pokazuje mroczną Warszawę, która dusi się w smogu i tonie w plastikowych śmieciach. Wizja, którą przedstawia jest przerażająca, a nawet apokaliptyczna.

Jeżeli nie zrobimy tego, co mamy zrobić i rządzący tym światem nie podejmą odpowiednich decyzji, to (...) może się to wszystko bardzo źle skończyć

- powiedziała aktorka.

W projekt zaangażowało się kilka polskich gwiazd, między innymi Paweł Deląg, Mariusz Drężek, Mirosław Zbrojewicz oraz Marieta Żukowska. W klipie zagrała także Grażyna Wolszczak, która walczy o ekologię i jakiś czas temu wygrała z państwem proces o smog.

Wideoklip otwiera projekt budzenia świadomości ekologicznej przez popkulturę.

>>> Zobacz także:

Autor: Iza Dorf

Pozostałe wiadomości