Kanał TVN7 uzyskał holenderską koncesję na nadawanie, jednak nie rozwiązuje to problemu dalszego działania Siódemki w obecnym kształcie. Kanał może być bezpłatny wyłącznie na podstawie koncesji przyznawanej przez Krajową Radę Radiofonii i Telewizji, na którą TVN Grupa Discovery czeka od ponad roku. Jeśli KRRiT nie przedłuży koncesji dla TVN7, co jest jej obowiązkiem wynikającym z prawa, widzowie utracą bezpłatny dostęp do największego kanału rozrywkowego w Polsce. Wielu z nich zostanie całkowicie pozbawionych możliwości oglądania stacji.
Trafiający na kwarantannę pracownicy to wielki problem dla wielu branż. Przymusowa izolacja od ponad dwóch lat utrudnia nam pracę, opiekę nad dziećmi oraz burzy urlopowe plany. Reporterzy programu Uwaga! TVN sprawdzili, czy nowe przepisy, które nieco rozluźniły obostrzenia coś zmienią.
Ich szczęście nie trwało długo, bo zaledwie 7 miesięcy. Od czasu kiedy na świat przyszła ich ukochana prawnuczka, do chwili kiedy dowiedziały się o strasznej chorobie dziewczynki. Żeby Zuzia żyła potrzebny jest najdroższy lek świata.
Polacy coraz częściej i chętniej robią zakupy w sieci, płacąc kartą. Nie zawsze jednak wirtualna przestrzeń okazuje się bezpiecznym miejscem do wydawania pieniędzy. Daria Auguścik, dyrektor ds. Rozwoju Biznesu w Polskim Oddziale Mastercard radzi, o co powinniśmy zadbać, by takie płatności nie narażały nas na niebezpieczeństwo czy wyciek danych.
Maks pochodzi z Jaworza. Ma zaledwie jedenaście lat i jest bohaterem. Chłopak udzielił pierwszej pomocy nieprzytomnej kobiecie na przystanku autobusowym. Skąd wiedział, co trzeba zrobić? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.
Pola Lis padła ofiarą wyjątkowo okropnego telefonu z groźbami śmierci. O sprawie poinformował jej tata, Tomasz Lis. 26-latka w rozmowie z dziendobry.tvn.pl krótko, aczkolwiek dosadnie skomentowała sprawę. Liczy tylko na jedno - sprawiedliwość.
Szymon Chwalisz od lat tworzy "Woodstockowe Gitary", które następnie biją rekordy popularności na aukcjach Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nie inaczej było w tym roku - instrument zaprojektowany przez malarza cieszył się olbrzymim zainteresowaniem podczas 30. Finału WOŚP. W rozmowie z Karoliną Kalatzi wyjaśnił szczegóły powstania tegorocznej gitary.
Podczas ostatniego weekendu Pucharu Świata w skokach narciarskich przed igrzyskami miliony widzów śledziły rywalizację w Willingen. Zarówno w trakcie sobotnich, jak i niedzielnych konkursów TVN był liderem rynku, a Eurosport 1 najchętniej oglądanym płatnym kanałem w Polsce.
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagrała po raz 30. i jak zwykle zebrano rekordową kwotę na wsparcie diagnostyki i okulistyki dziecięcej. Jednak nie chodzi wyłącznie o rekordy, Finał WOŚP to moment kiedy wszyscy się jednoczymy w dobrej sprawie. Przeżyjmy to jeszcze raz.
Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy wspierają gwiazdy i celebryci. Wielu z nich wystawia na aukcje np. ważne dla siebie przedmioty. Wszystko po to, aby jak najwięcej pieniędzy trafiło na konto WOŚP. Jak Orkiestrę wspierają Szymon Majewski, Joanna Kołaczkowska, Justyna Szyc-Nagłowska oraz Borys Szyc? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.
Aby wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy gwiazdy, sportowcy, czy politycy oddają cenne przedmioty na aukcje. Na taki ruch zdecydował się m.in. Donald Tusk. Wylicytować można jego hulajnogę. Dlaczego wybrał akurat ją? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.
Osoby LGBT bardzo często spotykają się z barkiem zrozumienia i akceptacji. Niektóre ze względu na swoją orientację są wyzywane, a nawet bite. Doświadczyły tego Kamila Jaworska oraz Julia Szuman.
WOŚP 2022 Warszawa. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbędzie się w niedzielę 30 stycznia. W tym dniu w całej Polsce będą mieć miejsce koncerty. Kiedy i gdzie wydarzenie odbędzie się w Warszawie? Jaki jest program 30. finału WOŚP?
Jeżeli dostałeś telefon od ZUS w sprawie zmiany numery telefonu do konta PUE, to mogli być oszuści. Zakład Ubezpieczeń Społecznych przypomina, że konsultanci nie dzwonią w sprawie zmian na koncie Platformy Usług Elektronicznych. Jak uchronić się przed oszustami podszywającymi sie pod ZUS?
Teatr im. Juliusza Słowackiego w Krakowie działa od końca XIX wieku. Swoje pierwsze kroki w aktorstwie stawiał tam m.in. Andrzej Grabowski. Na jego deskach występował również Jan Peszek. Jakie miejsce w życiu aktorów obecnie zajmuje ten teatr? Z jakimi kłopotami musi się mierzyć placówka i jak możemy jej pomóc? Dowiecie się tego z naszego materiału.
Ewa Grabiec-Raczak usłyszała diagnozę: rak piersi kiedy była młodą kobietą z małymi dziećmi. Badała się regularnie, biopsja nie wykazała, że jest to nowotwór złośliwy. Kiedy zgłosiła się na wycięcie niewielkiej zmiany dopiero na stole operacyjnym okazało się, że sprawa jest znacznie poważniejsza. Wtedy świat zwolnił. W rozmowie z redaktorką dziendobry.tvn.pl Darią Pacańską wspomina te traumatyczne wydarzenia.
Roma Gąsiorowska odświeżyła swój wizerunek, decydując się na dużą metamorfozę. Długie włosy aktorki przeszły właśnie do przeszłości. Krótkie i zdecydowane cięcie musiało wymagać nie lada odwagi. Efekt powala.
Pan Radosław jest podejrzany o to, że na jednym z parkingów w Pułtusku doprowadził do kolizji samochodów. Wrocławianin nie zgadza się z tym oskarżeniem i od półtora roku próbuje udowodnić, że nie jest winny wykroczeniom spowodowanym przez kierowcę zdublowanego auta. Mężczyzna przeprowadził własne śledztwo, ponieważ policja i sąd nie dawały wiary jego tłumaczeniom.
"Ugryzły mnie w kolano, twarz i plecy. Wszystko mnie swędziało" - pani Małgorzata żali się reporterom "Uwagi". Kobieta i sąsiedzi są bezsilni. Od roku bezskutecznie walczą z insektami. Podczas realizacji materiału na miejscu pojawili się przedstawiciele zarządcy kamienicy. Co powiedzieli dziennikarzom? Okazuje się, że nie mają sobie nic do zarzucenia. Co w tej sytuacji mogą zrobić zdesperowani mieszkańcy?