Gorące tematy

    Gorące tematy

    Upały dały się nam ostatnio we znaki, w wielu miejscach temperatury przekraczały 30 stopni. Latem chętniej niż zwykle sięgamy po chłodzące napoje. Strażacy ostrzegają jednak, by butelek z wodą nie zostawiać w samochodach. Zobacz, jak może łatwo może dojść do pożaru.

    Parę dni temu Polskę obiegła informacja o uchwale podjętej przez zespół roboczy ds. prewencji samobójstw i depresji przy Radzie ds. Zdrowia Publicznego Ministerstwa Zdrowia. Wyrażono w niej konieczność podjęcia prac nad Krajową Bazą Danych na rzecz Monitorowania i Profilaktyki Zachowań Samobójczych. Baza miałaby zawierać spersonalizowane informacje o próbach samobójczych podejmowanych przez Polaków.

    Jedna z najbardziej stylowych serialowych bohaterek powraca. Mowa oczywiście o Violi Kubasińskiej, czyli kultowej już postaci z "BrzydUli". Stacja TVN zapowiedziała powrót wielkiego hitu sprzed lat o perypetiach Uli Cieplak, dlatego aktorzy zabrali się ostro do pracy. Małgosia Socha, która wciela się w Violettę, właśnie zaprezentowała fanom małą zapowiedź tego, jak będzie prezentowała się jej postać...