Choć wszelkie obostrzenia związane z pandemią koronawirusa SARS-CoV-2 zostały zniesione, to wirus nie zniknął i wciąż jest bardzo niebezpieczny. Dlatego też Ministerstwo Zdrowia rozważa możliwość podawania piątej dawki szczepionki przeciwko COVID-19. Kto miałby ją otrzymać w pierwszej kolejności?
Wysoka inflacja spowodowała, że ceny najbardziej podstawowych produktów spożywczych mocno poszły w górę. Jakby tego było mało w internecie krąży informacja, że jedna z dużych sieci sklepów zamierza wprowadzić limity na warzywa i owoce. Czy faktycznie czekają nas ograniczenia?
Statystyki pokazują, że niemal 60 proc. Polaków ma nadwagę, a otyłych jest aż 25 proc. z nas. Co gorsza, zdaniem specjalistów, problem będzie się tylko nasilał. Jak skutecznie leczyć otyłość? O tym w Dzień Dobry TVN z okazji Światowego Dnia Otyłości opowiedzieli prof. Mariusz Wyleżoł Kierownik Warszawskiego Centrum Kompleksowego Leczenia Otyłości i Chirurgii Bariatrycznej oraz Aleksandra Studzińska, która schudła 65 kg.
U prezydenta Stanów Zjednoczonych Joe Bidena podczas rutynowych badań wykryto niepokojącą zmianę na skórze. Badanie pobranego wycinka wykazało, że polityk ma nowotwór. Na szczęście całą tkankę nowotworową udało się usunąć. Jak obecnie czuje się prezydent?
16-letni Eryk Romanowski nie żyje. Syn byłego członka popularnego zespołu Solaris został śmiertelnie pobity w centrum Zamościa. - Mamy nadzieję, że winni zostaną ukarani - napisali w mediach społecznościowych przedstawiciele muzycznej grupy.
"Troszkę lepiej obrodziło, ale koniunktura jest paskudna i zostało".
Anita Werner wspiera akcję "Zdrowie w głowie". W rozmowie z Oskarem Netkowskim, reporterem Dzień Dobry TVN Online opowiedziała, jaki jest cel projektu oraz dlaczego warto przekazać 1,5% podatku Fundacji TVN.
Jak poradziła sobie z nią pracownica sklepu?
Mateusz Sobiecki to żołnierz, trener personalny, a prywatnie mąż Pawła. Bohater kolejnego odcinka #BezCukru z Oskarem Netkowskim na co dzień jest gotów oddać życie za ojczyznę, w której nie może czuć się swobodnie. Czym dla Mateusza jest męskość? - Jak chcę płakać, to płaczę - wyznał.
Sprawą zainteresowali się reporterzy programu Uwaga! TVN.
W wieku 73 lat zmarła Linda Kasabian, członkini słynnej sekty Charlesa Mansona. Kobieta była na miejscu masakry, do której doszło w domu reżysera Romana Polańskiego. Więcej na stronie Dzień Dobry TVN.
Życie nie oszczędzało 7-letnich Tosi i Krzysia. Choć obfitowało w traumy i tragedie, dzieci są bardzo pogodne i gotowe odwzajemniać uczucia. Czekają na rodzinę, która je pokocha. Ich sytuację opisali reporterzy programu Uwaga! TVN.
Kaddy Reeves podbija Instagram, choć nie istnieje.
Życie nie oszczędzało 17-letniej dziś dziewczyny. Jeszcze w szkole podstawowej zaczęła pić alkohol i zażywać narkotyki. Osób takich jak bohaterka reportażu Uwagi! TVN jest więcej. Od substancji zmieniających świadomość uzależniają się nawet 11- czy 12-latki.
Rusza wiosenna ramówka TTV. Na antenę powrócą uwielbiane przez widzów programy, a razem z nimi - ich bohaterowie. Nie zabraknie też nowych twarzy i gorących nowości.
Ryszard Schepf opowiedział w Dzień Dobry TVN o tym, jaki prywatnie jest Joe Biden.
Sportowiec porozmawiał z Damianem Michałowskim o emocjach, które towarzyszą mu po wielkim zwycięstwie.
Wojna w Ukrainie trwa już rok. Odebrała dzieciom wszystko, co znały. Dziennikarz TVN24 Marcin Zaborski przytoczył historie tych, których beztroski czas zdeptali Rosjanie. - Ich krótkie opisy nawet po latach będą nas boleć: Ołeksandriwka. Chłopiec – 1 rok. Zgwałcony przez pięciu Rosjan. Zmarł - pisze w materiale "Lepiej, żeby dzieci tego nie widziały...". Treść tylko dla osób dorosłych.
Co wydarzyło się w przełęczy Prislop?
Mija rok od ataku Rosji na Ukrainę. Mimo że walki wciąż trwają, to ludzie starają się prowadzić - w miarę możliwości - normalne życie. Jak wygląda codzienność w Ukrainie? Jak Ukraińcy odnajdują się w tych niełatwych warunkach?
Amelia Anisovych to dziewczynka, która wystąpiła na scenie Atlas Areny 20 marca podczas charytatywnego koncertu "Razem z Ukrainą" organizowanego przez stację TVN.
Mija rok od rozpoczęcia się wojny w Ukrainie. O symbolach walki, aktualnej sytuacji społeczności, o pomocy Polaków i tym jak żyję się w kraju, w którym słowo bezpieczeństwo nabiera innego znaczenia opowiedziała nam Anastazja Lifintseva. Ukrainka od 13 lat mieszka w Polsce, jednak od samego początku wspiera rodaków. Obecnie organizuje zrzutkę na samochody terenowe i sprzęt dla żołnierzy walczących w Ukrainie. O swoich wspomnieniach opowiedział także Roman Hrybov, autor słynnych słów, które 24 lutego 2022 roku padły na Wyspie Węży.
Ze schorowanym panem Tomaszem, jeszcze trzy dni przed wypisaniem ze szpitala, miało nie być logicznego kontaktu. Mimo to samotnego 53-latka przewieziono do domu. Po blisko dwóch tygodniach mężczyznę znaleziono martwego w mieszkaniu.
Kraj opuściło 8,1 mln mieszkańców, a 18 milionów pozostających na miejscu potrzebuje pomocy humanitarnej.
Właścicielka sklepu przepadła wraz z pieniędzmi, a kreacje przejął urząd skarbowy.
Stowarzyszenie "Dom Aniołów Stróżów" od prawie 30 lat pomaga dzieciom, młodzieży i rodzinom, które są w trudnej sytuacji życiowej. W całej Polsce funkcjonuje łącznie 8 placówek w 3 miastach. Jedna z nich wymagała remontu.
- Brałem udział w wielu pościgach m.in. za mordercami - powiedział Sławomir Markiewicz w materiale Dzień Dobry TVN.
Kolejny Nadzwyczajny Szczyt Bukareszteńskiej Dziewiątki odbędzie się w środę 22 lutego 2023 r. w Warszawie. W spotkaniu głów państw wschodniej flanki NATO weźmie udział również Prezydent USA, Joe Biden. Kiedy i w jakim celu powstało B9? Kto wchodzi w jego skład?
We wtorek, 21 lutego, prezydent Stanów Zjednoczonych Joe Biden odwiedził Polskę. Polityk spotkał się w Warszawie z prezydentem Andrzejem Dudą oraz niektórymi przedstawicielami partii politycznych. Wieczorem wygłosił przemówienie, które przyciągnęło tłumy nie tylko warszawiaków.