Hobby

#talentnadziendobry. Magic of Y pokazuje sztuczki dla dzieci. Możesz zrobić je w domu

Hobby

#talentnadziendobry. Magic of Y pokazuje sztuczki dla dzieci. Możesz zrobić je w domu

Co robić z dzieckiem w domu przez najbliższe dni? Przed tym pytaniem stoi wielu rodziców. Jedną z propozycji są magiczne sztuczki! Magik Y w studiu Dzień Dobry TVN zaprezentował kilka iluzjonistycznych trików, a także zdradził, jak możemy wykonać je samemu w domu.

Magia w Dzień Dobry TVN

Magik Y przekonuje, że każdy z nas może wykonać choćby najprostszą magiczną sztuczkę. W pierwszej kolejności proponuje trik z wykorzystaniem tradycyjnej kostki Rubika. Czy Y ułożył kostkę przy mocy siły umysłu? Przekonacie się o tym oglądając naszą rozmowę! Czy da się to powtórzyć w domu?

Do drugiej sztuczki z kostką Rubika Y zaprosił Gosię Ohme. Czy udało im się synchronicznie ułożyć kostkę i to w dodatku "na ślepo"? Na koniec Y pokazał iluzję z wykorzystaniem kart. Tą sztuczką możecie zaskoczyć swoje dzieci w domu!

Zobacz też:

Kim jest Magik Y?

Y (czyt. Igrek) jest polskim magikiem, iluzjonistą i mentalistą. Pochodzi z Mazur, obecnie mieszka w Warszawie. W zgłębianiu magii pomogły mu znajomości z takimi iluzjonistami jak Dynamo, David Blaine czy Derren Brown. Jego magiczne sztuczki można oglądać na kanale na YT.

Magik Y jest również uczestnikiem 5. edycji „Mam Talent!”. Dotarł aż do półfinału. Do programu zgłosił się, ponieważ chciał promować sztukę manipulacji kartami - cardistry oraz nowoczesne spojrzenie na sztukę iluzji.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Co sądzisz o tym artykule?
76
9
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0