Gwiazdy

Mija rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jak wspominają ją najbliżsi? Siostra aktorki pokazała niepublikowane wcześniej  zdjęcie

Anna Przybylska

Dzień Dobry TVN

Gwiazdy

Mija rocznica śmierci Anny Przybylskiej. Jak wspominają ją najbliżsi? Siostra aktorki pokazała niepublikowane wcześniej  zdjęcie

Anna Przybylska

Dzień Dobry TVN

Trudno uwierzyć w to, że od śmierci Anny Przybylskiej mija już 6 lat. Piękna aktorka, mimo upływu czasu, nadal żyje w sercach wielu osób. Szczególnie jej najbliżsi nie ukrywają faktu, że tęsknią za jej obecnością. Jak ją wspominają?

Niepublikowane wcześniej zdjęcie Anny Przybylskiej z siostrą

5 października 2020 roku mija sześć lat od śmierci Ani Przybylskiej. Mimo zażartej i długiej walki z rakiem trzustki, aktorka przegrała z chorobą. Na świecie pozostawiła trójkę dzieci i ukochanego partnera. Jednak nie tylko oni tęsknią za Anną. Również jedyna siostra przedwcześnie zmarłej artystki, Agnieszka, w mediach społecznościowych często wyraża swoją tęsknotę. Zrobiła to także teraz ze względu na rocznicę śmierci Ani. 

Na czarno-białym ujęciu widać roześmiane siostry Przybylskie. Agnieszka na kolanach trzyma bobasa, natomiast Anna ma w ustach jego smoczek. Na owej fotografii doskonale widać, jaką osobą była aktorka - ciepłą, oddaną, rodzinną oraz pozytywną. Agnieszka podpisała post słowami libańskiego pisarza, Khalila Gibrana:

Wspomnienie jest formą spotkania

Pod postem sukcesywnie przybywa komentarzy fanów, którzy piszą: "Ania na zawsze w moim sercu" czy "Pamiętamy".

Oliwia Bieniuk o mamie

Ostatnio wielkie poruszenie wywołał pierwszy wywiad najstarszej córki Anny Przybylskiej, Oliwii Bieniuk. Dziewczynka, która niebawem osiągnie pełnoletność, opowiedziała Krystynie Pytlakowskiej, jak radzi sobie bez mamy. Wyjawiła, że nadal często o niej myśli, choć dziś czuje się już dużo lepiej, niż na samym początku:

Najgorszy jest ten pierwszy okres, kiedy bardzo boli i się cierpi. Potem przechodzi się do drugiego etapu, kiedy zostaje tęsknota za kimś, kogo już nie ma. No i zawsze są wspomnienia.

Opowiedziała również o tym, w których momentach najbardziej chciałaby porozmawiać ze swoją mamą. Okazało się, że przez to, iż jest w wieku nastoletnim, zdarzają jej się pierwsze zauroczenia. I to właśnie w tych kwestiach chciałaby poradzić się Ani. 

Brakuje mi rozmowy z nią, gdy przeżywam jakieś sercowe rozterki. Z tatą trudno się o tym rozmawia. Mężczyźni takich spraw nie rozumieją, a ja potrzebuję kobiecej porady

- zdradziła w "Vivie!".

Wywiad z Anną Przybylską. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Co sądzisz o tym artykule?
56
6
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0