Gwiazdy

Największe miłości Pauliny Gałązki. Jak jej się żyje z mężem cudzoziemcem?

Gwiazdy

Największe miłości Pauliny Gałązki. Jak jej się żyje z mężem cudzoziemcem?

Paulina Gałązka to polska aktorka, znana między innymi z serialu "Zakochani po uszy". Prywatnie jest żoną aktora i reżysera norweskiego pochodzenia, Sindre Sandemo. Gdzie para się poznała? Mieszkają w Polsce czy w Norwegii? Z Pauliną Gałązką spotkała się reporterka Dzień Dobry TVN Katarzyna Jaroszyńska.

Paulina Gałązka to aktorka młodego pokolenia. Jej kariera w ciągu ostatnich dwóch lat nabrała tempa. Dziś znana jest między innymi z serialu "Zakochani po uszy", czy filmu "Na bank się uda". Na co dzień występuje w warszawskim Teatrze Ateneum. Trafiła tam po ukończeniu Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi. Na propozycje zawodowe na szczęście nie narzeka, choć nie zawsze tak było.

Na początku bardzo źle znosiłam niewygrane castingi, że ktoś mnie nie chciał do pracy i z czasem nauczyłam się mieć do tego dystans.

- stwierdziła.

Nie ukrywa, że na jednym z castingów zdarzyło jej się skłamać. Starała się wtedy o rolę, którą trzeba było zagrać w języku rosyjskim, a ona go nie znała.

Oglądam ten odcinek, czterdzieści cztery strony cyrylicą i myślę sobie k...., po co ja skłamałam. Ale przez dwa tygodnie nauczyłam się rosyjskiego.

- wspomina ze śmiechem.

Opłaciło się, ponieważ Paulina dostała tę rolę.

Aktorzy, którzy współpracują z Pauliną mają o niej bardzo dobre zdanie:

Jest ciepła, kobieca i niedbająca o fizys, co u mnie jest plusem. Bo jak widzę wytapirowane i wybotoksowane panienki z takimi pazurami, to one dla mnie nie istnieją.

- stwierdził Marian Opania.

Mąż Norweg

Mąż Pauliny Gałązki, Sindre Sandemo jest aktorem i reżyserem norweskiego pochodzenia. Para poznała się, kiedy aktorka uczyła się w szkole filmowej.

Wynajmowałam od mojego męża mieszkanie i nie miałam jak zapłacić za czynsz.

- powiedziała z uśmiechem.

Ich ślub odbył się w 2016 roku na Podlasiu i był zorganizowany w klimacie folkowym. Małżeństwo mieszka w Polsce i Norwegii.


Co sądzisz o tym artykule?
54
5
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0