Brazylia

  Brazylia

  W jego ubraniach chodziła Christina Aguilera, Pink, Brad Pitt, Dita Von Teese. Nagle znikł z Polski. Nikt nie wiedział, co się z nim stało. Uśmiercił samego siebie, by wrócić w nowym wcieleniu. Po 11 latach od jego zniknięcia Kinga Rusin odnalazła go w Brazylii. Z Arkadiusem rozmawiała o tym, co naprawdę wydarzyło się 11 lat temu.

  W sobotę z Dzień Dobry TVN: wszystkie dzieci Natalii Kukulskiej, czyli czego nie wiemy o wokalistce. Następnie zwycięzcy szczypiorniści - po raz pierwszy z żonami i brązowym medalem. Potem Arkadius - modowy geniusz, który zniknął na 11 lat. Odnaleźliśmy go w Brazylii. A na koniec z desek teatru na rowerową bieżnię - Karolina Gorczyca w nietypowej roli. Zapraszamy o 8.30! Program poprowadzą: Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk.

  Malowanie to jedyna rzecz, którą tak naprawdę potrafi robić, a tworzenie na ulicach to spełnienie jego marzeń. Poznajcie mistrza street artu - Brazylijczyka Eduardo Kobra. Kogo do tej pory namalował? Kiedy zajął się street artem? W ilu krajach można zobaczyć jego prace?

  Brazylijskie „kibicki” niewątpliwie są piękne. Jednak cały świat wie, że już od wczesnej młodości Brazylijki poprawiają swoją urodę. Jak bardzo? O tym, w studiu Dzień Dobry TVN, dr n. med. Krzysztof Gojdź, który zajmuje się medycyną estetyczną.

  Czy Polscy ekscytują się Mundialem? A jak jest w Brazylii? Nasz reporter rozmawiał z Mateuszem Radkiem, który mieszka w Brazylii. Czy Brazylijczycy zostali przesiedleni?

  W Brazylii zaczyna się Mundial i z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN tancerki, które zatańczyły brazylijską sambę. Marcina Prokopa też poniosło :)

  Jakiś czas temu Natalia Siwiec wzięła udział w reality show, w którym pokazywano sceny z jej życia. Niektóre z nich były nawet dość ostre. Czy Natalia nie żałuje swojego udziału w tego typu programie? Czy już zaczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu? Czy pojedzie do Brazylii, aby powalczyć o tytuł miss mundialu? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Hanna Zborowska - Neves – Konsul Honorowy w Fortalezie, córka Wiktora Zborowskiego, mieszka w Brazylii. Jak Polka odnalazła się w tym kraju i jak doszło do tego, że została Konsulem Honorowym? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy ją razem z mężem Danielem Nevesem. Jak wybuchnęła ich miłość?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Pedro y Mari wykonał utwór ze swojej najnowszej płyty - "Kiedy śpisz". Podoba Wam się?

  Jak wygląda dzieciństwo w Brazylii? Jak jest różnica między wychowaniem chłopców a dziewcząt? Czy istnieje coś w polskim modelu funkcjonowania rodziny, co oburza Brazylijczyków? Jak wygląda edukacja seksualna w Brazylii? Zapraszamy, w imieniu Ofelii Grzelińskiej, na pierwszy po wakacjach odcinek cyklu "Rodzina dookoła świata".

  Joanna i Bruno poznali się w Brazylii. To była miłość od pierwszego wrażenia. Dzień po "teście na plaży" wprowadziła się do niego do domu, by później "sprowadzić" go do Polski.

  Yerba mate z mlekiem, duch indiański, gorąca samba i capoeira o macierzyństwie po brazylijsku opowiedziała nam Ana Frieman, mama 5 letniej Kayi.

  Anna Maria Jopek niedawno wróciła z Brazylii. W studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała o podróży, o trzech najnowszych, długo oczekiwanych płytach oraz odpowiadała na czacie na pytania naszych widzów.