Styl życia

  Styl życia

  Mieć kawałek helikoptera, jachtu, luksusowego apartamentu albo winnicy… Niemożliwe? A jednak. Choć bycie współmilionerem brzmi co najmniej niedorzecznie okazuje się, że niema w tym już niczego nadzwyczajnego. Dziś goszczący w Dzień Dobry TVN Stefan Kuryłowicz i Tomasz Malicki, opowiedzieli nam więcej o tym pomyśle.

  Najnowsze badania przeprowadzone przez organizację CLIC Sargent dowodzą, że świeżo upieczone młode mamy w Wielkiej Brytanii prowadzą znacznie bogatsze życie towarzyskie, niż przed urodzeniem dziecka. Tracą kontakt z dawnymi znajomymi, ale zyskują nowych. O komentarz w tej sprawie poprosiliśmy Supernianię Dorotę Zawadzką i Małgorzatę Kostrzewską-Rozenek, mamę 3,5-letniego Jasia , która jest w piątym miesiącu ciąży.

  Krzysztof Krawczyk, Piotr Najsztub i Doman Nowakowski zdradzili w Dzień Dobry TVN, czy dotknął ich kryzys wieku średniego i, jak zmienia się życie mężczyzny po czterdziestce. Dlaczego z jakiegoś powodu przekroczenie czterdziestego roku życia uważa się za granicę wyznaczającą kryzys u mężczyzn?

  Tomasz i Anna zaprezentowali dziś w DDTVN najciekawsze karnawałowe stylizacje. Wybrali je spośród nadesłanych na skrzynkę modapolska@tvn.pl Styl vintege nadal jest na czasie - przyznaje Tomek Jacyków. Szyku dodają stare tkaniny i dodatki. Najlepiej wzorować się na gwiazdach. Nie trzeba wydawać fortuny. Można znaleźć wymarzony, karnawałowy strój w sklepie z używaną odzieżą.

  To druga bohaterka cyklu Dzień dobry TVN "To działa na ciała". Jakie zabiegi sprawiły, że wygląda młodziej? Ile czasy trwało "odmłodzenie" Pani Wiesławy? Kto pracował nad jej metamorfozą? O tym porozmawialiśmy w programie z dermatologiem Marcinem Ambroziakiem z Kliniki Estederm oraz Dżuliettą Kiworkową, lekarzem stomatologiem z "Elektoralna Dental Clinic".

  Dlaczego dobieramy się w pary i żyjemy w związkach? Motywacje kobiet i mężczyzn w tym względzie mogą być diametralnie różne. Tym zagadnieniem zajął się seksuolog Zbigniew Lew-Starowicz. A do jakich wniosków doszedł? Wyniki tych badań w Dzień Dobry TVN ocenili: prof. Bogdan Wojcieszke i Katarzyna Montgomery.

  Jakim zabiegom musiała poddać się Wiesława Kowalska, bohaterka metamorfozy Dzień Dobry TVN? Czy znajomi rozpoznają ją na ulicy? Czy teraz czuje się atrakcyjna? Zobacz kolejny odcinek cyklu "To działa na ciała".

  Kobieta i w dodatku rozwódka - w Kościele katolickim Margot Käßmann mogłaby nie dostać rozgrzeszenia. W niemieckim Kościele luterańskim zaszła na sam szczyt. Przekonaj się jakie zmiany zachodzą w Kościele.

  Jeśli dzieci są w podobnym wieku, to jest między nimi ogromna rywalizacja, jedno jest zazdrosne o drugie i nie rozumie dlaczego mama i tata więcej uwagi poświęca temu młodszemu - mówi w Dzień Dobry TVN piosenkarka Kasia Kowalska.

  Do świata mody niepostrzeżenie wdarły się materiały na miarę 21. wieku - płaszcz z folii, legginsy z lateksu i torebki z PCV. O tym czy plastik może być ekologiczny i jakie są jego zalety porozmawialiśmy ze stylistką Wiganną Papiną.

  Aktorka Katarzyna Kwiatkowska przyjaźni się z aktorką Magdą Stużyńską od ósmego roku życia. Znają się doskonale i zawsze mogą na siebie liczyć.

  By przekonać się, że zakupy to też sport, można sprawdzić, ile w tym czasie przeszłyśmy kilometrów i spaliłyśmy kalorii. Może się wtedy okazać, że zjedzone w przerwie ciastko nie będzie grzechem, a nagrodą za włożony w zakupy wysiłek.

  Psycholog Dorota Zawadzka męża poznała przez Internet. Joanna Krochmalska swojego partnera Liroya poznała na imprezie, zaś Ewa Wiertel, narzeczonego Przemysława Saletę, poznała w pracy. A ty, jak poznałaś swojego partnera?

  Podglądamy Magdę Żakowską - żonę Jacka Żakowskiego jak przygotowuje się do maratonu. Dziś obserwowaliśmy trening wydolnościowy.

  Kamil Dziliński wziął udział w castingu do programu "Mam talent". Jury i widzów oczarował żonglerką kontaktową, którą trenuje od 5 lat. W programie "Dzień dobry TVN" opowiedział czym jest żonglerka kontaktowa.

  Chciałbyś pograć w golfa, ale nudzi Cię etykieta obowiązująca na polach? Off-golf to coś dla ciebie. To powrót do korzeni gry, w którą początkowo grano przecież nawet na ulicach miast. Off-golfowym polem może być dowolne miejsce: stara hala fabryczna, nieużywany kamieniołom... Ważne, żeby było bezpieczne dla grających i osób postronnych. Na czym polega off-golf sprawdziła dla nas Agnieszka Rylik.

  Karolina i Bartłomiej Gniazdowscy mają trójkę dzieci, a czwarte w drodze. Każde dziecko traktowali jako owoc ich wielkiej miłości. Jednak niektórzy znajomi dziwią się, że mają aż tyle dzieci, tym bardziej, że Karolina ma dopiero 29 lat. Czy państwo pomaga wielodzietnym rodzinom?

  Każda miłość jest pierwszą, ale małżeństwo nie każde. Gdy kobieta spotyka mężczyznę z przeszłością, wie, że będzie musiała się nim dzielić. Z dziećmi z pierwszego małżeństwa, czasem także z byłą żoną.

  Zazwyczaj po wielu doświadczeniach trafiamy na specjalistę, któremu ufamy, który sprawia, ze dobrze wyglądamy. W rezultacie przywiązujemy się do naszego fryzjera, kosmetyczki.

  Mężczyźni przez dłuższy czas nie zauważają problemu dotyczącego ich nadwagi. Gdy już decydują się na dietę, są konsekwentni i skrupulatni. Bardzo często zmieniają swój tryb życia i przyzwyczajenia żywieniowe.

  Ona ma niewiele ponad 20 lat, a on prawie 70. Spotkali się w sieci i zaczęli ze sobą korespondować. Ich wirtualna znajomość zaowocowała tomikiem poezji z lirycznymi wierszami. "Bzyk. Wiersze nie dla dzieci".

  W Dzień Dobry TVN pokazujemy przygotowania dziennikarki Magdy Żakowskiej do maratonu, w którym wkrótce wystartuje. Dziś gościliśmy ją z synem.

  4 października, na Sycylii odbył się finał konkursu piękności "The Look of the Year", w trakcie którego wyłaniane są kandydatki na światowe top-modelki. Po raz pierwszy wzięły w nim udział dwie reprezentantki Polski.

  Piotr Bugzel znajduje się wśród piętnastu najlepszych interpretatorów Elvisa Presleya w Europie. Swoje umiejętności zaprezentował w programie "Mam talent", wykonując utwór "Stuck on you", którym zachwycił jurorów. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN zaśpiewał go raz jeszcze.

  Telewizja TVN Turbo już po raz drugi ogłasza plebiscyt na najbardziej męski produkt roku. Jury i widzowie zdecydują, co ich zdaniem kręci mężczyzn i jakie gadżety zasługują na miano "Męskiej Rzeczy".

  Wakacje nad polskim Bałtykiem... zachmurzone niebo, wzburzone fale i ciągnące się w nieskończoność wydmy - to inspiracje Macieja Zienia w kolekcji wiosna-lato 2009.

  Paulina Lenda ma 15 lat. Od dwóch lat, jak mówi, śpiewa na poważnie. Najbardziej lubi tzw. czarne rytmy. Wystąpiła w programie "Mam talent" i zauroczyła swoim występem jury oraz widzów.

  "Jaskółeczka" to gospoda, którą otworzyli niepełnosparwni należący do stowarzyszenia Wzajemna Pomoc. Praca w restauracji jest dla nich świetną motywacją do wyjścia z domu i kontaktu z ludźmi, którego bardzo potrzebują.

  Agnieszka Niedziałek wystąpiła w programie "Mam Talent" razem ze swoim psem o imieniu Taj. Duet zaprezentował układ "taneczny". Oczywiście gwiazdą był Taj.

  Magdalena Żakowska już w najbliższą niedzielę startuje w Poznańskim Maratonie. Jak mówi, boi się, że nawali i będzie miała gorszy czas niż na treningach. Przygotowywała się długo, ale jest bardzo niepewna. Co Kuba Wesołowski i Przemysław Saleta, którzy także biegli w maratonie, poradzą Magdzie?