Wiosna to dobry moment na realizowanie postawionych sobie celów, dlatego już w marcu kolejna ekipa "Kanapowców" pożegna się z niezdrowymi przekąskami i rozpocznie walkę o zdrowie i lepszą sylwetkę. Czy bohaterowie z Kielc podołają tej wielkiej życiowej rewolucji? W wyzwaniu pomogą im Krzysztof Ferenc i Aniela Bogusz, znana także jako "Lil Masti".
Aleksandrę i Zuzannę Wólczyńskie łączy pasja i wyjątkowe marzenie.
Trudno wyobrazić sobie współczesny świat bez znanych nam zdobyczy i rozwiązań technologicznych. W mniejszym lub większym stopniu sięgamy po nie każdego dnia. Wdrażają je firmy, instytucje, całe miasta. Czym jest Internet of Things?
Sieć 5G to nieodłączny element współczesnego, błyskawicznie rozwijającego się technologicznie świata. Wielu ludzi zdaje sobie sprawę, jak bardzo jest potrzebna, ale jednocześnie wokół niej narosło bardzo dużo mitów, fake newsów i absurdalnych wręcz teorii spiskowych. Dlaczego? W tym artykule krótko obalamy najpopularniejsze mity i wyjaśniamy, dlaczego obawy dotyczące najnowocześniejszej technologii są bezzasadne.
PIT-0 dla rodzin 4+ nazywany także PIT-em zero dla rodzin obowiązuje od początku roku 2022. Stosowany jest do dochodów, które uzyskane zostaną od pierwszego stycznia tego roku. Kto i jak może z niego korzystać? Co trzeba wiedzieć o tej uldze?
Zapiętki mają kilka podstawowych zalet. Te małe, właściwie niewidoczne żelowe, skórzane lub silikonowe wkładki pozwalają przede wszystkim poprawić komfort noszenia obuwia. Sprawdzają się niezależnie od tego, czy buty są odrobinę za duże, czy też obcierają piętę lub są po prostu zniszczone od wewnętrznej strony.
Bart Kołodziejczyk ma na swoim koncie sześć tytułów magistra, jeden inżyniera i dwa doktoraty. Założył trzy firmy i tyle samo organizacji pozarządowych. Za swoją działalność naukową został odznaczony przez królową Elżbietę II.
Hasło "Klara Sobieraj" wpisane w internetową wyszukiwarkę Google daje ponad 140 tys. odpowiedzi. Tajemnicza kobieta stała się bohaterką wielu artykułów i śledztw dziennikarskich. Wielu osobom, które z nią rozmawiało, nie przyszło nawet do głowy, że nie jest ona człowiekiem. Dr Maciej Kawecki wyjaśnia, czy boty mogą być zagrożeniem.
Kolejny raz robisz kółko wokół sklepu, bloku lub biurowca? Masz dość wiecznego szukania miejsca parkingowego? Firma Emitel postanowiła wyjść naprzeciw potrzebom kierowców i ułatwić im jazdę po mieście. Parkowanie nigdy nie było tak łatwe jak teraz.
Joanna Kołaczkowska, Kasia Moś, Artur Andrus oraz Marcin Januszkiewicz pojawili się w programie Dzień Dobry TVN, aby opowiedzieć o Antykryzysowej Tarczy Rozrywkowej, czyli spektaklu wypełnionym uśmiechem i improwizacją.
Na widok rozwartej pochwy mogą stracić pożądanie. Porozmawialiśmy o tym ze specjalistką ginekologii i położnictwa Hanną Błaszczyk.
Poszukiwanie nowego domu czy mieszkania to dla wielu osób stresujący i żmudny proces. Nic dziwnego, że coraz częściej zwracamy się po pomoc do ekspertów: agentów nieruchomości. Jak wybrać najlepszego specjalistę? Na co zwrócić uwagę, decydując się na usługi konkretnej osoby? Konkursu Lider Nieruchomości Otodom powstał między innymi po to, by ułatwić każdemu z nas znalezienie odpowiedzi na to pytanie.
"Dajmy ludziom wolność, żeby zjedli coś pysznego".
"Depresja będzie jedną z głównych przyczyn śmiertelności".
Uważaj na "Czterech Jeźdźców Apokalipsy".
O inteligentnych telefonach, zegarkach, telewizorach, czy nawet lodówkach większość z nas już słyszała. Mądre gadżety mają za zadanie ułatwić nam życie i podnieść jego jakość i, trzeba przyznać, świetnie sprawdzają się w tej roli. Czy nowoczesna technologia ma szansę odmienić jakość życia całych społeczności? Inteligentne miasta to nasza przyszłość, tylko… co to właściwie oznacza?
Wykluczenie cyfrowe to poważny problem, z którym, według szacunków, zmaga się nawet 5 milionów Polaków. Oczywiście, skoro dotarłaś na tę stronę, jasne jest, że Ciebie on nie dotyczy, jednak ponad 15% obywateli wciąż nie ma dostępu do sieci. Dlaczego?
Zmiany w sposobie nadawania naziemnej telewizji cyfrowej nadchodzą wielkimi krokami. Od 2022 roku standard DVB-T2 zastąpi obecną na rynku od 9 lat technologię DVB-T. Co to oznacza dla odbiorców? Co zrobić, aby nie stracić dostępu do bezpłatnej telewizji?
Media społecznościowe mają niebagatelny wpływ na życie współczesnego człowieka. Stanowią cenne źródło inspiracji i rozrywki, ale wykorzystywane są także jako narzędzie, pozwalające śledzić byłych, obecnych lub potencjalnych partnerów. Jakie konsekwencje niesie za sobą taka praktyka?
Shauna Rae, mając 22 lata, mierzy zaledwie 116 cm wzrostu. Jej życie to nie tylko walka o zdrowie, ale też o traktowanie adekwatne do wieku. - Jestem wystarczająco dobra - powiedziała w rozmowie z Adamem Barabaszem z serwisu dziendobry.tvn.pl.
Keisha Schahaff i jej córka już wkrótce polecą w kosmos. 42-latka wygrała bilet w loterii, w której wzięła udział, bo chciała przeżyć coś niezwykłego.
Rafał przybył na Seszele w 2017 roku, żeglując z Chorwacji. Olga brała udział w odcinku tego rejsu i tak się poznali. Od razu połączyło ich uczucie. Od tamtego momentu zdążyli zadomowić się na rajskim skrawku świata i wziąć tam ślub. Teraz edukują innych o życiu na Seszelach i zachęcają do odwiedzenia tego magicznego miejsca.
Krzysztof Krauze to utalentowany uczeń jednego z warszawskich liceów, którego życie wystawiło na próbę. 17-latek urodził się z czterokończynowym porażeniem mózgowym, a niespełna 5 lat temu miał wypadek, na skutek którego rozwinęła się jałowa martwica głowy kości udowej. W ubiegłym roku stwierdzono u niego obustronne uszkodzenie nerwu wzrokowego. Poznajcie jego historię.
"Mało się pokazuje rodzin na stadionie"
Behawiorysta - odcinek 8.
Amelia Andryszczak pojawiła się na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "ZW (Zaraz wracam)". Utwór ten powstał we współpracy z wokalistą i producentem S
Polski Ład wprowadził wiele nowych przepisów, których interpretacje zmieniają się nieustannie. W programie Dzień Dobry TVN księgowi opowiedzieli, jak aktualnie wygląda ich praca.
Michał Rukawisznikow z wykształcenia jest nauczycielem, ale swoją przyszłość związał z odpadami komunalnymi. "Magister w śmieciarce"? Skąd ten pomysł na życie?
Wiatr jest ciężkim przeciwnikiem, ale w kokpicie pilot ma do dyspozycji systemy, które ostrzegają go o wszelkich niebezpieczeństwach. Kapitan przed startem analizuje pogodę i podejmuje decyzje o wszelkich zmianach. Artur Kielak, kapitan Boeinga 737 i pilot akrobacyjny opowiedział, jak wygląda lądowanie samolotu przy silnym wietrze.