Nie od dziś wiadomo, że silny stres w ciąży może niekorzystnie odbić się na rozwoju dziecka. Zdenerwowanie i napięcie kobiety w stanie błogosławionym jest odczuwalne także dla maluszka i może powodować zaburzenia jego prawidłowego rozwoju.
Ratownicy GOPR w sobotę apelowali o ostrożność w Beskidach i przekazali informacje dotyczące pogody. Warunki na szlakach są bardzo trudne, jest bardzo ślisko i tworzy się błoto. Na szczycie Babiej Góry pojawił się śnieg.
Asia Kananen jest Polką mieszkającą w Finlandii. Oprowadza turystów, a także pokazuje kulturę i życie tego kraju w mediach społecznościowych. Wspólnie z kamerą Dzień Dobry TVN ruszyła na poszukiwanie zorzy.
Piłsudski, Kmicic, Małysz i Wałęsa. Każdy z tych panów kojarzyć się nam może z bujnym wąsem. Dlaczego zdecydowali się na tego typu atrybut? O historii polskiego zarostu rozmawialiśmy z aktorem Danielem Olbrychskim, historykiem Kamilem Janickim, konsultantem biznesowym Miłoszem Brzezińskim oraz barberem Damianem Zakrzewskim.
Natalia Wiśniewska jest jedną z osób, które wystąpiły w programie "Autentyczni". To format, który ma przybliżyć rzeczywistość osób w spektrum autyzmu. Uczestnicy pod pieczą Macieja Stuhra przeprowadzają wywiady ze znanymi osobami. W rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl Natalia opowiedziała, jak wyglądało jej dzieciństwo oraz czy miała wsparcie rówieśników i nauczycieli.
Osoby w spektrum autyzmu często spotykają się z niewybrednymi komentarzami rówieśników w szkole. To sytuacje, które odciskają piętno i pogarszają samopoczucie.
W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy kucharkę i zwyciężczynię IX edycji Masterchefa Aleksandrę Juszkiewicz, która pokazała nam kilka sprawdzonych, kuchennych sposobów na pryskający olej.
W ramach cyklu "Poszukiwaczka skarbów" Katarzyna Jaroszyńska wybrała się do tzw. vintage shopów. Co można tam znaleźć? Które przedmioty zrobiły na niej największe wrażenie?
Adopcja jest poważną decyzją i na pewno nie jest dla wszystkich. Co koniecznie trzeba wziąć pod uwagę podejmując takie postanowienie i jakie kryzysy mogą się zdarzyć w rodzinach adopcyjnych? Przypominamy z okazji Światowego Dnia Adopcji.
Ola przez wiele lat trenowała akrobatykę. Za namową przyjaciółki wyjechała na swój pierwszy półroczny kontrakt do cyrku w Chile. Nie spodziewała się, że to odmieni jej życie. O swojej historii wraz z ukochanym opowiedziała w Dzień Dobry TVN.
Do sentymentalnych czasów podwórka wrócili nasi goście, dziennikarze: Bartek Węglarczyk i Piotr Kędzierski oraz aktorka Anna Powierza. Jak spędzali czas w latach dzieciństwa?
Jesień to nie jedyny czas, gdy obserwujemy skupiska biedronki azjatyckiej, szukającej miejsca do przezimowania. Jak pozbyć się tych owadów? Jak nie pozwolić im wejść do domów? Poznaj rady entomologów, jak sobie z nimi radzić.