Newsy

"Zrób coś z tym dzieckiem" - nowy program TVN Style pomoże sterroryzowanym rodzicom

Newsy

Dzieci, chociaż rozkoszne, czasem potrafią nieźle dać w kość, prawda? Bywa, że jako rodzice potrzebujemy wsparcia w poradzeniu sobie z kłopotami wychowawczymi i w zbudowaniu dobrej, silnej więzi z naszą pociechą. "Zrób coś z tym dzieckiem" to nie bezsilne wołanie o pomoc, czy okrzyk desperacji. To pierwszy krok do zmiany na lepsze na froncie rodzic-dziecko. Z pomocą przyjdzie psycholog kliniczna Ewa Narkiewicz-Nejno.

"Zrób coś z tym dzieckiem" - pomoże Ewa Narkiewicz-Nejno

Nadpobudliwość, kłopoty ze snem, uzależnienie od gier, zaburzenia odżywiania, kłopoty z uwagą, agresja są problemami wychowawczymi, z jakimi coraz więcej rodziców musi się mierzyć. Skąd się biorą? Przyczyn z pewnością jest wiele i należą do nich zarówno problemy rodziców, jak i dzieci: ambicje zawodowe, kłopoty w pracy, a z drugiej strony- izolacja od rówieśników, uzależnienie od technologii. Jak sobie z tym poradzić? - Słuchajmy swoich dzieci - napomina Ewa Narkiewicz-Nejno, psycholożka kliniczna, która w ramach nowego programu TVN Style podejmuje się misji uświadamiania, edukowania, a przede wszystkim pomagania rodzicom i ich pociechom. Wszystko po to, by w domu mogły zapanować relacje oparte na zaufaniu i zrozumieniu.

"Zrób coś z tym dzieckiem" - gdzie i kiedy oglądać nowy program TVN Style?

Prowadząca będzie obserwować przez ukryte kamery życie biorących udział w programie rodzin przez 24h. Wszystko po to, by odkryć przyczyny problemów wychowawczych, z którymi muszą się mierzyć rodzice - a z którymi być może nie do końca sobie radzą. Ewa Narkiewicz-Nejno od lat pracuje z najmłodszymi. Teraz wraz z widzami będzie dzielić się swoim doświadczeniem.

Program na antenie TVN Style można oglądać od 27 kwietnia. "Zrób coś z tym dzieckiem" - nowe odcinki w każdy wtorek o 22:25. Program dostępny będzie także na platformie Player.pl.

Zobacz też:

Aleksandra schudła 62,5 kg bez efektu jojo. "W tej historii każdy gram ma znaczenie"

Londyn budzi się do życia po zniesieniu restrykcji. "To jest pierwszy dzień powrotu do normalności"

Wielka Brytania pożegnała księcia Filipa. "Na zawsze zapamiętam jego żarciki i poczucie humoru"

Autor: Ola Lipecka

Źródło: TVN Style

Pozostałe wiadomości