Najnowsze

Zdjęcia do "Kontroli 2" zakończone. Efekty zobaczycie już w grudniu w serwisie Player.pl 

Najnowsze

Autor:
Joanna
Andrzejewska
"Kontrola" na Player.pl

Już 21 grudnia zobaczymy drugi sezon serialu "Kontrola". Na serię składa się 8 odcinków. W kolejnej odsłonie produkcji Player Original główne role ponownie zagrają Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska. Na ekranie zobaczymy też Adrinnę Biedrzycką, Dorotę Stalińską oraz Jędrzeja Hycnara. 

Kontrola 2 – o czym opowiada nowy sezon?

Od września na platformie Player.pl możemy oglądać „Kontrolę”. O czym opowiada ten serial? To historia przypadkowego spotkania dwóch dziewczyn, które kiedyś łączyło coś więcej, niż przyjaźń. Na pierwszym planie obserwujemy więc burzliwą miłość głównych bohaterek, a w tle przyglądamy się studenckiemu życiu, współczesnej Warszawie i nieprzespanym nocom, wypełnionym wielkimi emocjami. A co nas czeka w nowej odsłonie?

Drogi Natalii i Majki ponownie się ze sobą łączą. Atmosfera Świąt Bożego Narodzenia sprawia, że w ich życiu nadchodzi moment refleksji i podsumowań. Natalia mierzy się z zawirowaniami w długoletnim związku, a Majka kolei jest tuż przed wyjazdem na semestr do Hiszpanii. Mimo to, postanawiają zawalczyć o swoje szczęście. Czy uda im się wygrać tę bitwę? O tym przekonany się już niedługo.

Przypomnijmy, że „Kontrola” to serial autorstwa Nataszy Parzymies. Studentka Warszawskiej Szkoły Filmowej była odpowiedzialna zarówno za scenariusz, jak i reżyserię. Realizacją zajęła się Natalia Grzegorzek z Koskino, a zdjęciami Filip Pasternak. Producentem ze strony TVN i Player.pl jest Marta Pasławska. Warto też wiedzieć, że produkcję tą do tej pory odtworzono ponad 50 milionów razy na całym świecie.

Dopiero po zakończeniu zdjęć w pełni poczułam jak duży i ważny będzie ten projekt. Nie przychodziliśmy tylko do pracy, ekipa stała się jedną wielką rodziną i każdy dał z siebie milion procent, więc nie mogę się doczekać momentu, w którym widzowie będą mogli obejrzeć to milion procent na ekranie

– komentuje Natasza Parzymies, twórczyni serialu.

"Kontrola" - kiedy drugi sezon? Obsada serialu

W kontynuacji serialu zobaczymy Adriannę Chlebicką (Natalia), Ewelinę Pankowską (Majka), Jędrzeja Hycnara (Kacper), Michalinę Robakiewicz (Paulina), Jakuba Sielskiego (Kuba), Joannę Połeć (Wera), Anu Czerwińskiego (Franek), Annę Krotoską (matka Natalii), Adriannę Biedrzyńską (matka Pauliny), Dorotę Stalińską. Gościnnie wystąpią też Dorota Segda, Magdalena Boczarska, Katarzyna Gniewkowska, Cezary Żak oraz Agata Różycka.

Dwie aktorki.
Kontrola 2 Dwie aktorki.
Aktorzy na planie.
Kontrola 2 Aktorzy na planie.
Dwie aktorki.
Kontrola 2 Dwie aktorki.

Zobacz też:

Popularne filmy i seriale na podstawie niepopularnych książek. Sprawdź, czy je znasz

Justyna Wasilewska o pracy na planie serialu "Nieobecni": "Nie wiedziałam, jak trudno jest trwać w ciągłym oczekiwaniu"

Serial "Pajęczyna" z gwiazdorską obsadą. "To jest niesamowita historia, tajemnica"

Autor:Joanna Andrzejewska

Źródło zdjęcia głównego: Materiały prasowe

Pozostałe wiadomości