kontrola

  Urzędnicy mogą łatwiej uzyskać dostęp do kont bankowych Polaków i zaczynają już z tego korzystać. Umożliwiają im to obowiązujące od początku lipca przepisy, które rozszerzyły uprawnienia Urzędu Skarbowego. Jaki jest cel tej zmiany?

  "Czuję, że coś z tego może wyniknąć".

  Bezpieczeństwa kierowców pilnować będą także policyjne grupy SPEED.

  Natasza Parzymies - autorka międzynarodowego hitu "Kontrola" - została wyróżniona przez tygodnik "Variety". Na liście obok polskiej reżyserki znalazły się m.in. aktorka Olivia DeJonge, która zagrała w filmie "Elvis" oraz aktywistka Lily D. Moore. Oficjalne przedstawienie laureatów odbyło się podczas uroczystej gali w Los Angeles.

  Wyrywkowe kontrole ujawniły obecność bakterii w próbkach lodów z automatów, które sprzedawano w województwie zachodniopomorskim. Świadczy to o niewystarczającym poziomie utrzymania higieny w wybranych lodziarniach. Sanepid podjął decyzję o tymczasowym zamknięciu sześciu lokali.

  Zmiana przepisów budzi kontrowersje.

  Parada Równości w Warszawie to wydarzenie, które każdego roku niesie za sobą szereg niepowtarzalnych emocji. W sobotę, 25 czerwca br. na ulicach stolicy odbył się marsz, który zwieńczono pokazem finałowego sezonu serialu "Kontrola". Nie zabrakło też innych atrakcji. Na Placu Defilad stanęło Miasteczko Równości, a w nim wyjątkowe stoisko, przygotowane z myślą o fanach produkcji.

  Gdzie i kiedy oglądać?

  "Kontrola 4" nie przestaje budzić emocji. Ci, którzy są już po seansie najnowszego sezonu queerowej produkcji, z pewnością dalej żyją losami głównych bohaterek. W sobotę 25 czerwca w warszawskiej Kinotece odbędzie się darmowy pokaz serialu. Dodatkowo przewidziane jest spotkanie z twórcami.

  "Kontrola" powraca z czwartym, finałowym sezonem. Wszystkie odcinki są już dostępne w serwisie Player.pl. Czego mogą się spodziewać widzowie? W czym tkwi sukces produkcji? O tym w Dzień Dobry TVN opowiedzieli reżyserka i scenarzystka Natasza Parzymies oraz wybitni aktorzy: Dorota Stalińska i Cezary Żak.

  Sprawdź, kogo najczęściej kontroluje Zakład Ubezpieczeń Społecznych.

  "Kontrola" to jeden z największych serialowych hitów ostatnich lat. Od 1 czerwca na platformie Player.pl widzowie mogą oglądać czwarty, finałowy sezon produkcji. Warto dodać, że wszystkie sezony wzbogaciły również bibliotekę DISCOVERY+. Tym samym "Kontrola" jest pierwszą polską produkcją, która trafiła do oferty zagranicznej platformy.  

  Miłośnicy serialu "Kontrola" mają powody do radości. Popularna produkcja doczekała się czwartego sezonu. Premierowe odcinki będzie można śledzić w serwisie Player.pl już od 1 czerwca 2022 roku.

  Sprawdź, co oznacza każda z nich i dlaczego nie można ich ignorować.

  Co wydarzy się w kolejnej serii przygód bohaterek?

  "Kontroler, jakby się uparł, może za wszystko zdyskwalifikować".

  Do obsady dołączają nowe gwiazdy.

  2022 od początku jest dla Polaków rokiem wielu zmian. Planowane są one również w prawie pracy i ubezpieczeniach społecznych. Sprawdź, co się zmieni w przepisach. Zmiany w prawie pracy 2022

  "Zadaję sobie pytanie, czy była świadoma, że trafiła do domu".

  Szpital Powiatowy w Pszczynie odwoła się od nałożonej przez NFZ kary w wysokości 2 proc. wartości rocznego kontraktu placówki, nałożonej po stwierdzeniu nieprawidłowości związanych ze śmiercią 30-letniej Izabeli.

  Natasza Parzymies jest 22-letnią reżyserką i scenarzystką. W wieku 18 lat zrealizowała pierwszy odcinek serialu "Kontrola". Była to etiuda studencka, która w sieci poruszyła serca milionów widzów na całym świecie. Drugi sezon tego miniserialu jest już dostępny na Player.pl.

  Uwielbiany przez widzów serial "Kontrola" powraca z drugim sezonem. Pierwsze odcinki dostępne są już na Player.pl. Promocji produkcji towarzyszy świąteczny spot, który chwyta za serce. Zobaczcie sami.

  Michalina Robakiewicz zagrała w serialu "Kontrola", wyreżyserowanym przez 22-letnią Nataszę Parzymies. W drugim sezonie, który już 21 grudnia pojawi się w Playerze, do obsady dołączyła mama aktorki, Adrianna Biedrzyńska.

  Już 21 grudnia zobaczymy drugi sezon serialu "Kontrola". Na serię składa się 8 odcinków. W kolejnej odsłonie produkcji Player Original główne role ponownie zagrają Adrianna Chlebicka i Ewelina Pankowska. Na ekranie zobaczymy też Adrinnę Biedrzycką, Dorotę Stalińską oraz Jędrzeja Hycnara. 

  Projekt zmian w kodeksie budzi sprzeciw.

  Adrianna Biedrzyńska nie kryje tęsknoty za Romanem Wilhelmim. Artysta zmarł 30 lat temu, ale nigdy nie przestał zajmować ważnego miejsca w sercu aktorki. W jej mediach społecznościowych znajdziemy poruszający wpis pełen wspomnień. - Był moim Wielkim Nauczycielem. Potem nasza wspólna przygoda w niemieckim serialu... Wielki aktor, mój Guru... Cudowny Człowiek - czytamy we wpisie.

  Inspekcja handlowa przeprowadziła na terenie całej Polski 83 kontrole, które wykazały nieprawidłowości dotyczące kosmetyków dla małych dzieci. Z informacji podanych przez UOKiK wynika, że u 10 przedsiębiorców stwierdzono niewłaściwe oznakowania kosmetyków. Spośród 306 partii, które zostały zbadane, kontrolerzy zakwestionowali 5,5 proc., które były m.in. przeterminowane lub błędnie oznakowane. 

  Do obsady dołączyli m.in. Jędrzej Hycnar i Cezary Żak.

  Adrianna Biedrzyńska mogłoby się wydawać nie marnuje czasu i jeszcze latem stroi choinkę na Boże Narodzenie. Okazuje się, jednak, że rzeczywistość jest zupełnie inna. Trwają zdjęcia nowego sezonu "Kontroli", a aktorka zdradza, co dzieje się za kulisami produkcji.