Gwiazdy

Justyna Wasilewska o pracy na planie serialu "Nieobecni": "Nie wiedziałam, jak trudno jest trwać w ciągłym oczekiwaniu"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Ulubiony serial internautów już dziś w telewizji
Dzień Dobry TVNUlubiony serial internautów już dziś w telewizji

Już w poniedziałek, 18 października, widzowie stacji TVN będą mogli obejrzeć pierwszy odcinek serialu "Nieobecni". O czym opowiada film? W studiu Dzień Dobry TVN zdradziła to Justyna Wasilewska, która wciela się w główną bohaterkę.

"Nieobecni" - o czym jest serial?

"Nieobecni" to nowy serial, który już w poniedziałek, 18 października, zadebiutuje na antenie stacji TVN. Jego główną bohaterką jest Mila Gajda, tancerka, która postanawia przyjechać do rodzinnego domu na święta. - Kiedy przyjeżdża, nikogo tam nie zastaje. To daje początek śledztwu, które przeprowadza ją przez wiele niełatwych spraw z przeszłości - mówiła w Dzień Dobry TVN Justyna Wasilewska.

Na ekranie aktorce towarzyszy Piotr Głowacki, który wciela się w postać Filipa Zachara. Policjanta, który stara się wyjaśnić sprawę tajemniczego zniknięcia rodziny Mili. - To była niesamowita przyjemność pracować z Piotrem, który jest tak doświadczonym aktorem i tak niewiarygodnie wchodzi w postać - dodała aktorka.

"Nieobecni". Co było najtrudniejsze w pracy na planie?

Serial "Nieobecni" porusza trudny temat zaginięć. W rozmowie z Anną Kalczyńską i Andrzejem Sołtysikiem Justyna Wasilewska wyznała, że wcześniej nie zdawała sprawy, jak ogromna jest skala tego zjawiska. - Nie wiedziałam, jak trudno jest trwać w ciągłym oczekiwaniu i funkcjonować pomiędzy nadzieją a stratą. Sama czegoś takiego nie przeżyłam, ale bycie z tą postacią pozwoliło mi - po części - zrozumieć, jak bardzo jest to trudne - dodała.

Niezwykłe kreacje Justyny Wasilewskiej i Piotra Głowackiego będzie można zobaczyć już w poniedziałek, 18 października, na antenie stacji TVN. Premierowy odciek zostanie wyemitowany o 22.30.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości