"Nieobecni" - nowy serial TVN. "Połączenie wątku kryminalnego z psychologicznym jest najbardziej interesujące"

Aktualizacja:

"Nieobecni" to nowy serial wyprodukowany przez stację TVN, który już można oglądać na platformie Player.pl. Na plan serialu wybrała się Kinga Burzyńska. Nasza dziennikarka miała okazję podejrzeć, jak powstają sceny kaskaderskie, a także porozmawiać z twórcami serialu.

Na planie "Nieobecnych"

Kinga Burzyńska miała okazję odwiedzić twórców na planie nowego serialu "Nieobecni". Nasza dziennikarka mogła podejrzeć, jak powstaje jedna ze scen kaskaderskich z udziałem Tomasza Włosoka, który w serialu wciela się w postać Kuby Olechnowicza - piłkarza i dawnej miłości głównej bohaterki. Jak odnajduje się w scenach kaskaderskich?
- Tomek jest takim aktorem, który bardzo chętnie podejmuje się scen kaskaderskich i mam do niego pełne zaufanie - mówił w rozmowie z Kingą Burzyńską Tomasz Krzemieniecki, reżyser kaskaderów.
Wizyta na planie była doskonałą okazją na spotkanie z innymi aktorami, którzy uczestniczą w projekcie. Jednym z nich jest Piotr Głowacki. Aktor gra komisarza Zacharę, który zmaga się ze spektrum autyzmu. Co najbardziej podoba mu się w tej postaci i serialu?
- Dla niego praca w policji jest taką szansą na realizację siebie i swojej osobowości. To połączenie wątku kryminalnego z psychologicznym jest najbardziej interesujące - powiedział.

"Nieobecni" - o czym opowiada serial?

"Nieobecni" to serial inspirowany prawdziwymi wydarzeniami. Widzowie poznają historię tancerki Mily Gajdo (Justyna Wasilewska), która odwiedza w Kasprowie swoją rodzinę. Kiedy artystka dociera do rodzinnego domu okazuje się, że wszyscy jej bliscy zniknęli.
Rozwiązania zagadki tajemniczego zniknięcia podejmuje się Filip Zachara (Piotr Głowacki), podkomisarz w Centrum Poszukiwania Osób Zaginionych.
Obok Piotra Głowackiego i Justyny Wasilewskiej na ekranie będzie można zobaczyć Danutę Stenkę, Annę Dymną, Grzegorza Damięckiego oraz Izabelę Kunę.
Serial już można oglądać na platformie Player.pl.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl
Zobacz także:
Autor: Katarzyna Oleksik
Reporter: Kinga Burzyńska, Mateusz Jarosławski

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości