Piotr Głowacki

  Wielkimi krokami zbliża się finał drugiego sezonu serialu "Nieobecni". Po dziesięciu emocjonujących tygodniach widzowie poznają odpowiedź na pytanie: Czy Elżbieta (Danusia Stenka) odnajdzie zaginioną córkę Kasię? Dowiemy się także, co dalej ze związkiem Filipa (Piotr Głowacki) i Mili.

  Piotr Głowacki to jeden z najpopularniejszych polskich aktorów. Mało kto wie, że wielką pasją artysty jest wspinaczka. Co ciekawe, bakcyla chwyciła również jego żona i dzieci. Jak zaczęła się przygoda aktora z tym sportem i za co lubi go najbardziej?

  Ruszyła emisja drugiego sezonu "Nieobecni". Kinga Burzyńska wraz z kamerą Dzień Dobry TVN była na planie w trakcie kręcenia pierwszego odcinka. Jak potoczą się losy bohaterów tej produkcji? Sprawdź, gdzie i kiedy obejrzeć nowe odcinki.

  Na antenie kanałów TVN Grupa Discovery i w mediach społecznościowych widzowie mogą zobaczyć trzy poruszające spoty w ramach nowej kampanii Playera i Fundacji ITAKA - "W pokojach zaginionych mieszka nadzieja, która nigdy nie gaśnie". O szczegółach w Dzień Dobry TVN opowiedzieli Izabela Jezierska-Świergiel z Fundacji ITAKA oraz aktor, Piotr Głowacki.

  Aktorka podzieliła się również zabawną anegdotą, związaną z Piotrem Głowackim.

  Piotr Głowacki to doskonały aktor filmowy i teatralny z dwudziestoletnim stażem, a także wykładowca Akademii Teatralnej w Warszawie. Jak postrzegany jest przez kolegów z branży? Czy ilość pracy pozwala mu na to, by być zaangażowanym ojcem? Artysta był bohaterem kolejnego odcinka cyklu "Kulisy sławy".

  Na ekrany wraca doceniony przez widzów serial "Nieobecni". Drugi sezon produkcji, jak wynika z relacji aktorów, zapowiada się jeszcze bardziej ekscytująco niż poprzedni. Piotr Głowacki w rozmowie z reporterem Oskarem Netkowskim z serwisu dziendobry.tvn.pl, opowiedział o losach swojego bohatera.

  Putin to dla niego "stary człowiek, który bawi się w żołnierzyki".

  Serial "Nieobecni" cieszył się ogromna popularnością. Już niedługo na platformie Player.pl pojawi się drugi sezon produkcji. Czego możemy się spodziewać? O tym w Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy z Karoliną Gruszką, aktorką oraz Piotrem Głowackim, aktorem.

  Kuba Wojewódzki wrócił z kolejnym sezonem autorskiego talk-show. W najnowszym odcinku gościł w studiu Piotra Głowackiego i Marcina Najmana. Nie obyło się bez zabawnych wyznań i szpilek ze strony prowadzącego. Zobaczcie, co tam się działo.

  "Nieobecni" to nowy serial wyprodukowany przez stację TVN, który już można oglądać na platformie Player.pl. Na plan serialu wybrała się Kinga Burzyńska. Nasza dziennikarka miała okazję podejrzeć, jak powstają sceny kaskaderskie, a także porozmawiać z twórcami serialu.

  Pierwszy odcinek serialu ,"Nieobecni" już za nami. Nowa produkcja Player Original od 29 grudnia 2020 r. dostępna jest na platformie player.pl. O czym opowiada? Zdradził nam to aktor Piotr Głowacki, który wciela się w rolę Filipa Zachary, Podkomisarza z Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych.

  Co roku kilkanaście tysięcy osób zostaje uznanych za zaginione. Święta to szczególny czas w roku, kiedy to ich rodziny liczą na to, że wrócą. Odczuwają wówczas bardziej niż kiedykolwiek nieobecność bliskich. Mają jeszcze większą nadzieję na odnalezienie osoby zaginionej i pozostawiają wciąż miejsce przy stole. Najnowszy serial Player.pl "Nieobecni" zwraca uwagę na to smutne i przejmujące zjawisko.

  Magda Mołek: "W kinach szaleje świetny film "Planeta Singli 2". Ci, którzy pokochali pierwszą część, już byli na drugiej. Ci, którzy nie byli, po rozmowie z naszymi gośćmi pofruną tam na skrzydłach". O różnych obliczach miłości w tej wyjątkowej, romantycznej komedii opowiedzieli nam Danuta Stenka: "Amor swoją strzałą ustrzelił babcię Krysię, ku jej własnemu zadziwieniu" i Piotr Głowacki.

  Dla niejednego mężczyzny narodziny dziecka to najszczęśliwszy dzień w życiu. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy dziennikarza Oliviera Janiaka i aktora Piotra Głowackiego, aby powiedzieli, co czuli, kiedy pierwszy raz wzięli na ręce swoje dzieci, jak dzieci zmieniły ich życie i jaka - według nich - jest rola ojca. Za co Olivier przepraszał na wizji swojego syna?

  Marcin Prokop o Piotrze Głowackim: "odpowiadając na pytania nigdy nie włącza automatycznego pilota [...] zastanawia się, co chce powiedzieć". Co świeżo upieczony tata powiedział dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej o nowej roli w życiu i na deskach teatru?

  Kinga Burzyńska o swojej rozmówczyni: "To w jej rękach leżą losy polskich aktorów. Czasami jest ważniejsza niż reżyser i producent, Ewa Brodzka - reżyser castingu". Poznajcie kobietę, która odkryła m.in. Borysa Szyca i Magdę Różczkę. Czy Kinga przeszłaby casting u pani Ewy? O tym, jak wyglądają castingi od kulis, opowiedzieli nam dziś także Magdalena Lamparska i Piotr Głowacki.

  Jak głosi stare porzekadło, przez żołądek do serca. Czy gwiazdy serialu "Na noże" potrafią gotować i kiedykolwiek podrywali kobiety "na gotowanie"? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Piotr:" To już nasza trzecia ekranowa miłość. Przy pierwszej okazji byłem odrzucony, przy drugiej już było bliżej, a teraz ... mam już dwójkę dzieci". O atmosferze i ... słodkościach na planie serialu "Na Noże", Katarzynie Olubińskiej, opowiedzieli Dominika Kluźniak i Piotr Głowacki. Drugi odcinek już dziś o 21.30! Oglądacie?

  Podczas premiery serialu "Na noże" dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska zapytała gwiazdy o to, co i dla kogo gotują. Weronika Książkiewicz zdradziła, że gotuje tylko dla swojego syna. Co jest jego ulubioną potrawą? Na jakiej diecie jest Piotr Głowacki? I co Katarzyna Warnke gotuje dla swojego męża Piotra Stramowskiego?

  "Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolach głównych zobaczymy między innymi Wojciecha Zielińskiego, Piotra Głowackiego oraz Joannę Jarmołowicz. Jaka temperatura panuje na planie serialu? Czy aktorzy podczas pracy nauczyli się gotować? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Wakacje Kinga Burzyńska.

  "Na noże" to nowy serial TVN, który znajdzie się wśród jesiennych nowości stacji. W rolę głównego bohatera - genialnego kucharza Jacka - wcieli się Wojciech Zieliński, a towarzyszyć mu będą m.in.: Weronika Książkiewicz, Piotr Głowacki, Piotr Stramowski oraz Joanna Jarmołowicz. Spotkała się z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska. Aktorzy powiedzieli o postaciach, które zagrają. Kto z nich zagra czarny charakter? Czy przygotowując się do roli, podglądali zawodowych kucharzy? Zapowiada się ciekawie :)

  Okazuje się, że podczas wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej nie mniej ważne, co same wyniki, istotne są kreacje z czerwonego dywanu. Gwiazdy, by skupić na sobie uwagę fotoreporterów przygotowują się do Oscarów na wiele miesięcy przed galą. Czy nie jest to zbyt powierzchowne? Do czego są w stanie posunąć się gwiazdy, by ich kreacje były przez długi czas komentowane w mediach? Zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Agnieszka i Piotr Głowaccy to aktorskie małżeństwo. Ona wykształcona muzycznie Mistrzyni Polski w ujeżdżaniu i genialna aktorka dubbingowa. On od kilku lat z powodzeniem szturmuje polskie kino. Ostatnio rolą w Planecie Singli. Parę gościliśmy w Dzień Dobry TVN. Zapytaliśmy ich o plusy i minusy związku dwójki aktorów oraz pasje. Czy dzielą się uwagami na temat zagranych przez siebie ról?

  Już od 10 lat Dzień Dobry TVN towarzyszy wielu polskim gwiazdom, pokazując ich drogę do sukcesu i sławy. Wśród nich byli nasi goście: aktor Piotr Głowacki, muzyk Czesław Mozil, piosenkarka Natalia Nykiel i modelka Zuzanna Bijoch. Ile mieli lat, kiedy zaczynali swoje kariery? Jakie momenty były dla nich przełomowe? Kto z nich chce pracować na Wall Street? Podczas rozmowy doszło do pewnej nieprzewidzianej sytuacji.

  Błyskawiczny rozwój technologiczny powoduje, że prawodawstwo , bardzo często, nie nadąża za zmieniającymi się warunkami i sposobami rozpowszechniania treści. O zmieniającym się podejściu do problemu piractwa, o tym jak uczciwie korzystać z kultury i dlaczego legalna kultura jest sexy, rozmawialiśmy z Magdaleną Boczarską, Piotrem Głowackim i Piotrem Metzem.

  Gość Dzień Dobry TVN Piotr Głowacki po ukończeniu szkoły średniej rozpoczął studia prawnicze. Po jakimś czasie rzucił je jednak dla aktorstwa. Gra w teatrach, serialach i filmach. Ostatnio mogliśmy go oglądać w filmie „Disco Polo” w reżyserii Macieja Bochniaka, w którym zagrał Rudego. Jest również wiceprezesem ZASP-u. Dlaczego chciał przystąpić do związku? Co - jako wiceprezes - chciałby zrobić dla kultury? Co go wycisza? Jaka jest różnica między graniem w teatrze a graniem w filmach? Dlaczego marzy o tym, aby ludzie wyszli z jego sztuki i już nigdy nie wrócili do teatru?

  Dzień Dobry TVN zawsze blisko widzów. Bądźcie z nami w Wielką Sobotę! Natalia Kukulska - będzie chciała mówić o muzyce, ale my chcemy także poznać sekret jej szczęśliwego małżeństwa. Co jeszcze? Czy laureat filmowego Orła był orłem na studiach? Piotr Głowacki o swoich czterech szkołach teatralnych i 75 profesorach. W programie także: czesał Coco Chanel i był niezłym ekscentrykiem. Podążamy śladami Antoniego Cierplikowskiego - polskiego króla paryskich fryzjerów. Program poprowadzi Kinga Rusin i Bartosz Węglarczyk.

  Akcja pod hasłem "Ask them more", zapoczątkowana na gali rozdania tegorocznych Oscarów, zachęca dziennikarzy, aby pytali aktorów na czerwonym dywanie o coś więcej niż tylko o cenę i projektanta stroju. Co polskie gwiazdy myślą o tej akcji? O co chciałyby być pytane? Rozmawiała z nimi dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska. Co powiedzieli: Kinga Preis, Tomasz Kot, Marta Żmuda Trzebiatowska, Piotr Głowacki, Weronika Książkiewicz, Łukasz Palkowski, Maja Ostaszewska.

  "To jest film kostiumowy, to jest wodewil, trochę thriller nawet (...) dużo gatunków łączy ten film". O "Disco Polo" opowiedzieli nam, odtwórczyni głównej roli kobiecej, Joanna Kulig i Piotr Głowacki, który w filmie wcielił się w postać "Rudego" i specjalnie do tej roli musiał nauczyć się grać na syntezatorze!