Premiera platformy Max w Polsce. Jakie emocje towarzyszą naszym gwiazdom?

Premiera platformy Max w Polsce. Jakie emocje towarzyszą naszym gwiazdom?
Martyna Wojciechowska
Martyna Wojciechowska
100 lat Warner Bros.
100 lat Warner Bros.
Klasyki Warner Bros. ponownie w kinach w całej Polsce
Klasyki Warner Bros. ponownie w kinach w całej Polsce
Warner Bros. Studios - tu dzieje się magia…
Warner Bros. Studios - tu dzieje się magia…
Paulina Gałązka na 100-lecie studia Warner Bros
Paulina Gałązka na 100-lecie studia Warner Bros
Ada Fijał o filmach z okazji 100-lecia Warner Bros.
Ada Fijał o filmach z okazji 100-lecia Warner Bros.
Krystian Pesta o ulubionych filmach i aktorstwie
Krystian Pesta o ulubionych filmach i aktorstwie
Nowa platforma streamingowa Max, na której będzie można znaleźć największe produkcje HBO i nie tylko, rusza w Polsce we wtorek 11.06. Gwiazdy TVN wybrały się na wyjątkowe wydarzenie, by wspólnie świętować jej premierę. Czego spodziewają się po tym wieczorze oraz jakie emocje im towarzyszą?

Gwiazdy o nowej platformie Max

Uroczysta premiera nowej platformy Max odbyła się w Warszawie w poniedziałkowy wieczór (10.06). Na tym wyjątkowym wydarzeniu nie mogło zabraknąć gwiazd TVN. Wśród gości byli między innymi aktorka Magdalena Cielecka, prezenterki Małgorzata Rozenek-Majdan, Klaudia El Dursi, Agnieszka Woźniak-Starak oraz aktor Kamil Nożyński.

Na wydarzeniu pojawiła się również Martyna Wojciechowska. - To światowa premiera mojego filmu dokumentalnego, więc emocje są - powiedziała dziennikarka i podróżniczka. - Najbardziej czekam na tę właśnie premierę, ale bardzo się cieszę, że platforma Max stawia również na produkcje dokumentalne (...). Mogę zdradzić, że pracujemy nad kolejnym filmem dokumentalnym dla Max Original, więc będzie się działo. To mogę obiecać - dodała.

Agnieszka Woźniak-Starak nie ukrywała, że bardzo jest ciekawa, co będzie się działo na premierze. - Liczę na spektakularną premierę i na fajerwerki - stwierdziła. Zdradziła nam, że zastanawiała się na niebieską kreacją na tę wyjątkową okazję, ale jednak wybrała czerwień. - Postanowiłam się wyróżnić na tym niebieskim dywanie i poszłam w kontrast - dodała prezenterka.

Agnieszka Woźniak Starak
Agnieszka Woźniak Starak

O wielkim emocjach mówiła też Małgorzata Rozenek-Majdan. - Ja już wiem, jakie premiery pojawią się na platformie. Wiem, że to będzie dla widzów bardzo duża zmiana, więc cieszę się, że mogę być jej częścią - mówiła. Jak ujawniła, nie może się doczekać premiery serialu "Ród Smoka".

2bebb1b9-231f-410f-a196-d94ebbde69f9 (1)
2bebb1b9-231f-410f-a196-d94ebbde69f9 (1)

Na premierze pojawił się także aktor Piotr Głowacki, który z ekscytacji na niebieskim dywanie zaczął robić pompki.

41d000b8-7d4a-4201-8c8e-76d8cd1f1518
41d000b8-7d4a-4201-8c8e-76d8cd1f1518

Najnowsza platforma Max - co w niej znajdziesz?

Premiera serwisu streamingowego Max w Polsce odbędzie się we wtorek 11.06.2024r. W ramach jednej platformy użytkownicy będą mieli dostęp do najbardziej jakościowych treści globalnych marek takich jak HBO, DC, Warner Bros. Nie zabraknie również kontentu dla dzieci, programów informacyjnych i publicystycznych oraz sportowych, w tym relacji z Igrzysk Olimpijskich Paris 2024. W ramach każdego pakietu użytkownicy otrzymają bogatą ofertę produkcji lokalnych, zagranicznych i najlepszą rozrywkę z TVN.

W serwisie Max 17 czerwca swoją premierę będzie miał drugi sezon serialu "Ród Smoka". Niezwykłą siłą platformy Max będzie także lokalny kontent. Premierowy serial "Przesmyk" w reżyserii Jana P. Matuszyńskiego z Leną Górą w roli głównej, produkcja "Lady Love" pokazująca historię kobiety, która odniosła międzynarodowy sukces w branży od zawsze zdominowanej przez mężczyzn czy nowy sezon "Odwilży" to tylko początek.

Premiera Max
Premiera Max

W serwisie Max będzie można zobaczyć także premierowy i ostatni sezon kultowego serialu "Skazana" z Agatą Kuleszą w roli głównej. Obecnie trwają prace nad ponad 15 kolejnymi produkcjami lokalnymi, które mają zostać pokazane na platformie Max w ciągu najbliższych dwóch lat.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Reporter: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

podziel się:

Pozostałe wiadomości