"Ród Smoka"- premiera serialowego hitu z perspektywy gwiazd. Co czeka nas w drugim sezonie?

"Ród Smoka"- premiera serialowego hitu z perspektywy gwiazd. Co czeka nas w drugim sezonie?
Źródło: Dzień Dobry TVN
Paryska premiera drugiego sezonu Rodu Smoka
Paryska premiera drugiego sezonu Rodu Smoka
Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
Relacja z premiery serialu "Ród smoka"
Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać"
Ada Fijał bardzo czekała na "Ród Smoka". "Lubię się tak oderwać"
Gwiazdy "Rodu smoka" na światowej premierze w Amsterdamie opowiedziały o pracy nad serialem
Gwiazdy "Rodu smoka" na światowej premierze w Amsterdamie opowiedziały o pracy nad serialem
„Ród smoka”, czyli 200 lat przed „Grą o tron”
„Ród smoka”, czyli 200 lat przed „Grą o tron”
To wyjątkowy dzień dla fanów serialu "Ród Smoka". Premiera drugiego sezonu tej szczególnej produkcji odbyła się w ikonicznym Théatre du Châtelet, w samym sercu Paryża. Gwiazdy serialu chętnie podzieliły się swoimi odczuciami na temat pracy na planie oraz zdradziły, jaki będzie drugi sezon.

Paryska premiera drugiego sezonu "Rodu Smoka"

Już 17 czerwca w HBO i na platformie Max fani serialu "Ród Smoka" będą mogli zobaczyć drugi sezon tej kultowej już produkcji. Historia brutalnej wojny domowej, która wydarzyła się na 200 lat przed wydarzeniami znanymi z "Gry o Tron" zaciekawiła nie tylko fanów z całego świata, ale także naszą prowadzącą Annę Senkarę, która pojawiła się na premierze i zapytały gwiazdy serialu o szczegóły pracy na planie.

Jednego z głównych bohaterów gra aktor Harry Collett, który zdradził nam, jak się czuł jadąc na smoku. - Chciałbym, żeby był prawdziwy. Oczywiście muszę ci powiedzieć, że tak nie jest. Ale wiesz, jesteś na tym dużym zielonym siodle, każdy ma swoje własne niestandardowe siodło, co jest naprawdę fajne i poruszasz się przez około 30 do 45 minut - powiedział.

Aktor z nieukrywaną radością przyznał, że praca na planie była niezapomnianym doświadczeniem. - To naprawdę świetna zabawa, ale nie chciałabyś tam być dłużej, bo myślę, że zrobiłoby Ci się po prostu niedobrze - dodał.

"Ród Smoka" - co czeka nas w drugim sezonie?

Mimo że wszyscy są ciekawi, co przyniesie drugi sezon "Rodu Smoka", gwiazdy muszą zatrzymać informacje dla siebie. - Wiesz, wszyscy chcą jakieś zajawki, a ja muszę trzymać buzię na kłódkę - powiedziała Eve Best. Rąbka tajemnicy postanowił nam jednak uchylić aktor Tom Glynn-Carney. - To będzie naprawdę ekscytujące, niebezpieczne, nieprzewidywalne i chaotyczne - zdradził.

Na premierze drugiego sezonu "Rodu Smoka" nie zabrakło również polskich gwiazd. W Théatre du Châtelet pojawiły się: Paulina Krupińska wraz z mężem, Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem oraz szefowa TVN Kasia Kieli. Jak im się podobało? - Fantastycznie. Nie mogę być bardziej podekscytowana i nie mogę się bardziej doczekać, kiedy ten "Ród Smoka" wystartuje na naszym Maxie w Polsce - powiedziała Kasia Kieli, która podkreśliła, że ta produkcja jest niesamowita.

- To jest kwintesencja i najpiękniejszy serial kostiumowy, jaki znam - dodała.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl. 

Skocz do sklepu TVN!
Skocz do sklepu TVN!

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Anna Gondecka

Reporter: Anna Senkara, Magda Nabiałczyk

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości