produkcja

    produkcja

    Już wkrótce premierę będzie miał nowy serial TVN "Receptura". Produkcja opowiada o losach dwóch bohaterek – jednej, mieszkającej we współczesnej stolicy i drugiej, żyjącej w międzywojennej Warszawie. Obie podążą za tajemnicą inspirowaną przepisem na słodycz, który chcą zdobyć wszyscy. Producenci odsłonili przed nami kolejne karty - poznaliśmy nowe nazwiska z obsady.

    Blanka Lipińska zdobyła ogólnopolską popularność za sprawą swojej erotycznej powieści pt. "365 dni". Gdy światło dzienne ujrzał film pod tym samym tytułem, zrobiło się o nim głośno na wszystkich kontynentach, a gwiazdy wcielające się w głównych bohaterów odniosły niebywały sukces. Teraz pisarka zdradziła, kiedy można liczyć na kolejną część gorącej produkcji.

    W weekend otwarcia film Macieja Bochniaka "Disco polo" obejrzało w kinach aż 250 tys. osób. To jeden z największych sukcesów frekwencyjnych polskiej produkcji ostatnich lat. Na czym polega fenomen tego filmu? Zapytaliśmy o to dziennikarkę Karolinę Korwin-Piotrowską. Gościem Dzień Dobry TVN był również aktor Bartosz Bielenia, który zagrał w filmie. Czy słucha muzyki disco polo?