Gwiazdy

Łączy operę i hip - hop. Kim jest Krystian Ochman, odkrycie polskiej sceny?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Krystian Ochman niedawno zaistniał w polskiej branży muzycznej. Wszystko za sprawą niesamowitego głosu i nowego singla, którego wręcz nie da się zapomnieć. Utwór to odważne połączenie dwóch odległych światów – głosu operowego i hip-hopu. Zobaczcie, jak "Światłocienie" zabrzmiały na naszej scenie.

Krystian Ochman – głos roku 2020

Krystian Ochman urodził się w Stanach Zjednoczonych, jednak po latach zdecydował się wrócić do kraju, gdzie urodzili i wychowali się jego rodzice. Wokalista za namową dziadka postanowił spróbować swoich sił i przystąpić do egzaminów na Akademię Muzyczną w Katowicach. Obecnie kształci swój głos pod okiem cenionych profesorów.

- Znalazłem się w Polsce, gdyż podjąłem decyzje, że chcę tu studiować. Miesiąc przed egzaminem wstępnym do Akademii Muzycznej w Katowicach dziadek do mnie zadzwonił i zaproponował tę szkołę i profesora, którego teraz mam - wspominał Krystian Ochman w Dzień Dobry TVN.

Młody artysta zaufał dziadkowi, który ma doświadczenie w branży muzycznej. Jeśli jeszcze nie wiecie, zdradzimy wam, że Krystian jest wnuczkiem znanego i cenionego na całym świecie tenora Wiesława Ochmana.

- Ufam mojemu dziadkowi, bo on się na tym zna. Dla mnie najważniejsze było to, żeby zrobić postęp w śpiewie i myślę, że to był najlepszy pomysł. Dziadek nigdy nie chciał, żebym robił coś na siłę. Chciał, żebym był zadowolony z tego, co robię. Jest ze mnie bardzo dumny - mówił nasz gość.

"Światłocienie"- debiutancki singiel Krystiana Ochmana

Debiutancki singiel podbił serca słuchaczy i już odnosi pierwsze sukcesy.

- Jestem zadowolony, że miałem okazję stworzyć taki utwór nowy dla mnie. Spełniło się moje marzenie, by wejść do studia i zrobić coś swojego – dodał artysta.

Połączenie skrajnych gatunków muzycznych zadziwia, ale i ekscytuje fanów. Jaka będzie pierwsza płyta?

- Chciałbym mieć płytę, chociaż do poły w klimacie trapowym, hip-hopowym, resztę - to jeszcze się okaże. Nie mam konkretnych planów. Chciałbym połączyć śpiew klasyczny i elementy muzyki klasycznej z różnymi gatunkami muzycznymi: z jazzem, rockiem. Zobaczymy, to jest wszystko dla mnie nowe - podsumował Krystian Ochman.

Specjalnie dla naszych widzów Krystian Ochman zaśpiewał swoją nową piosenkę "Światłocienie". Zobacz wideo:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player

Zobacz także:

Jak mądrze kupować i przechowywać jedzenie? Katarzyna Bosacka: "Namawiam, żeby zamienić plastik kuchenny na szkło"

Bartłomiej Topa w nietypowym wydaniu. Półnagie zdjęcie zaskoczyło fanów. "To jest hit"

"Tysiące dzieci na Ukrainie te święta spędzi bez ojców, którzy oddali życie za kraj". Pokażmy, że o nich pamiętamy

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości