Magdalena Różczka o serialu "Tajemnica zawodowa". "W pierwszej scenie jest trzęsienie ziemi"

Dzień Dobry TVN
Zdrada, prawo i medycyna. "Tajemnica zawodowa" to najnowszy serial TVN, w którym jedną z głównych ról gra Magdalena Różczka. Aktorka opowiedziała o pracy na planie i zdradziła co wydarzy się w pierwszym odcinku.

Magdalena Różczka o serialu "Tajemnica Zawodowa". Gdzie oglądać?

Już 17 lutego o 21:30 w TVN i Playerze swoją premierę będzie miał serial "Tajemnica zawodowa". Kinga Burzyńska odwiedziła przedostatni, 57. dzień zdjęciowy i porozmawiała z Magdaleną Różczką, która wciela się w postać Julii Żurawskiej, prawniczki.

Bardzo dużo scen mamy w kancelarii adwokackiej, bardzo dużo scen mamy w sądzie, ale też bardzo często jesteśmy w szpitalu, bo moje sprawy dotyczą lekarzy posądzonych o błąd w sztuce

- opowiada aktorka i przyznaje, że kiedy tylko dostała scenariusz serialu, pierwsza scena bardzo ją zaintrygowała. - Jak czytałam scenariusz, bardzo mnie zdziwiło, że w pierwszej scenie, pierwszego odcinka jest trzęsienie ziemi i moje życie obraca się o 180 stopni – tłumaczy.

Julia Żurawska jest idealną panią domu, wiedzie, jak jej się wydaje, szczęśliwe życie. Do pewnego momentu. Jej mąż, Andrzej Żurawski spóźnia się na rocznicę ślubu z powodu przedłużającego się porodu pacjentki. Tego dnia Julia dostaje raport prywatnego detektywa – dowiaduje się, że mąż zdradza ją z koleżanką z pracy, również lekarką, Kingą. Detektyw, Paweł Miller nie pozostawia jej złudzeń - to nie wygląda na przelotny romans, tylko drugie życie pana doktora, które trwa od dwóch lat. W momencie, gdy Julia dostaje wiadomość o zdradzie, Andrzej zostaje brutalnie napadnięty w szpitalu. Dostaje kilka ciosów nożem. W stanie krytycznym trafia na stół operacyjny, a potem na OIOM. - Julia bierze się w garść i po kilkunastu latach wraca do zawodu – dodaje Magdalena Różczka.

"Tajemnica zawodowa" – o czym jest serial?

"Tajemnica zawodowa" to nowy serial, w którym elementy prawnicze łączą się z medycznymi. Poruszające ludzkie historie pozwolą zrozumieć zawód obrońcy i lekarza z różnych perspektyw. Widzowie będą mieli okazję obserwować historie rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i poznać przypadki kliniczne inspirowane autentycznymi. To także opowieść o poszukiwaniu, zmuszającym nas do ciągłej "podróży" i zmian, swojego miejsca w życiu. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

"Tajemnica zawodowa" – kulisy powstawania serialu

Plan "Tajemnicy zawodowej" odwiedził także reporter Dzień Dobry TVN Online – Oskar Netkowski. Magdalena Różczka opowiedziała o zawirowaniach, które będziemy obserwować w małżeństwie Julii i Andrzeja Żurawskich. Zobacz rozmowę:

Dzień Dobry TVN

Zobacz też:

Bonnie Tyler wraca z nową płytą. "Jestem gotowa, żeby podbijać sceny świata z moim wspaniałym zespołem"

Qczaj po raz pierwszy zabrał do studia Grażynę. Kim jest ta kocica?

Agnieszka Dygant u Kuby Wojewódzkiego wyznała uczucie koledze z planu: "Zawsze chciałam ci to powiedzieć"

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Autor: Anna Korytowska

Reporter: Kinga Burzyńska

Źródło: tvn.pl

podziel się:
Prowadzący:

Pozostałe wiadomości