tajemnica

  "Mask Singer" to nowy program, który wiosną pojawi się na antenie TVN. W muzycznym show zaśpiewają ludzie znani z pierwszych stron gazet, a ich tożsamość zostanie ukryta pod przebraniami zwierząt, ptaków, roślin czy potraw. Zadaniem widzów i detektywów będzie śledztwo, kto jest kim. Gotowi na zabawę?

  W toku wielu lat badań naukowych udało się odkryć, że w naszych organizmach istnieje wewnętrzny mechanizm, który decyduje o pracy naszych narządów. Dzięki temu wiemy, w jakich godzinach będzie aktywna najbardziej nasza wątroba, płuca, mózg czy serce. Jaki jest więc idealny plan dnia według naszego zegara biologicznego? O tym opowiedział Michał Domaszewski, lekarz rodzinny.

  W poniedziałkowy wieczór media obiegła zaskakująca informacja. Jak podaje portal TMZ, kilka dni temu Ariana Grande i Dalton Gomez zostali małżeństwem. Co wiadomo o uroczystości?

  Cezary Pazura to aktor-kameleon. Nie raz i nie dwa razy na ekranie udawało mu się nas rozśmieszyć, rozczulić, zasmucić, a może i nawet zdenerwować. Ostatnio do repertuaru swoich postaci dodał tajemniczego Andrzeja Żurawskiego z "Tajemnicy zawodowej". Serial to nowość w ramówce TVN - wystartował w lutym 2021 roku. Niedawno premierę na antenie TVN miał 8. odcinek serialu, a w mediach społecznościowych fani aktora zdradzili, co myślą o jego roli w tym projekcie.

  Serial "Tajemnica zawodowa" z odcinka na odcinek odkrywa przed widzami kolejne karty. Wiktor Bielski, w którego wciela się Andrzej Zieliński, ma w życiu wyjątkowo dużo zawirowań. Po rozwodzie zostawił córkę i jej matkę dla swojej ówczesnej asystentki. W Dzień Dobry TVN aktor opowiedział, jak jego postać upora się z dramatami rodzinnymi.

  "Tajemnica zawodowa" to jeden z najbardziej lubianych seriali wśród wiosennych nowości TVN. Produkcja łączy w sobie wątki prawnicze i medyczne, w których przeplatają się zawirowania miłosne bohaterów. Aktorzy zdradzili nam co nieco na temat losów granych przez siebie postaci.

  Do tragedii doszło w 2014 r. Od tego czasu rodzice Pauliny walczą o to, aby ustalić przyczyny śmierci 25-letniej córki. Ciało zostało znalezione w jej mieszkaniu, a pogotowie wezwał jej chłopak. Wówczas śledczy ustalili, że zgon nastąpił z powodu nadużycia alkoholu, czego nie potwierdziła sekcja zwłok. Kulisami sprawy zajęli się reporterzy Uwagi! TVN.

  Zdrada, prawo i medycyna. "Tajemnica zawodowa" to najnowszy serial TVN, w którym jedną z głównych ról gra Magdalena Różczka. Aktorka opowiedziała o pracy na planie i zdradziła co wydarzy się w pierwszym odcinku.

  Chociaż oceany stanowią 70 proc. powierzchni naszej planety, to wciąż pozostają tajemnicą. Sekrety wodnych głębin starają się odkryć naukowcy. Jednym z nich jest Ghislain Bardout, z którym rozmawiała Anna Kalczyńska.

  Maciej Maniewski zaskoczył swoich fanów. Znany stylista jest już po ślubie ze swoją wieloletnią partnerką Sonią. Zakochani powiedzieli sobie sakramentalne tak w tajemnicy. Zdjęciami z ceremonii Maciej pochwalił się na Instagramie.

  „Krótka wycieczka na tamten świat” to inspirowana prawdziwą historią opowieść o próbie zrozumienia samego siebie oraz uleczenia rodziny, w której wszyscy mężczyźni zawsze uciekali. Juliusz Strachota, autor książki, podobnie jak jej bohater, postanawia odnaleźć potomków dziadka. Opowiedział nam o pracy nad książką.

  "Kroniki opętanej" to książka oparta na prawdziwych wydarzeniach. "Bohaterką książki jest nastolatka, której rodzice umierają, a w zasadzie od niej odchodzą i ona, z dnia na dzień, zostaje przeniesiona do rodziny, swoich bliskich, którzy w jej tożsamości, w jej zachowaniu widzą działanie szatana". O historii opisanej w jego książce i samych egzorcyzmach rozmawialiśmy z Arturem Nowakiem. Czy w Polsce są to częste praktyki?

  W Polsce, pod Cedynią odkryto tajemnicze kręgi w zbożu. Zdaniem naukowców pochodzą one sprzed kilku tysięcy lat. Dlaczego nikt ich wcześniej nie zauważył? Czy są dziełem obcej cywilizacji? Sprawę zbadał dziennikarz Dzień Dobry TVN do zadań specjalnych Marcin Sawicki. Co udało mu się ustalić?

  Spytana o życie uczuciowe przez dziennikarkę Dzień Dobry TVN Agnieszkę Jastrzębską, Maja Sablewska odpowiedziała: "Zachowajmy to w głębokiej tajemnicy". Czy w jej sercu pojawiło się miejsce dla nowego mężczyzny?

  Pałac Kultury i Nauki powstał sześćdziesiąt jeden lat temu i od razu stał się symbolem Warszawy. Wiele osób nie wyobraża sobie stolicy bez niego. Należy do nich m.in. kronikarka PKiN Hanna Szczubełek. Panią Hannę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby przybliżyła nam historię swojego związku z nim. Czy zdradziła nam jakieś tajemnice dotyczące budynku? Gdzie w pałacu znajduje się "kocia republika"?

  W trakcie prac zabezpieczających naczynia emaliowane znajdujące się na wystawie głównej w bloku piątym obozu Auschwitz-Birkenau odkryto, że jeden z kubków ma podwójne dno, a w nim ukrytą biżuterię. Wybrał się tam dziennikarz Dzień Dobry TVN Łukasz Radwan, aby przyjrzeć się znalezisku. Dowiedział się również, jak wyglądała procedura przeszukiwania osób przywiezionych do obozu i jakie inne ukryte przedmioty znaleźli po latach historycy.

  Życie prywatne przywódców państw owiane jest tajemnicą. Dlatego przecieki o ich romansach tak ekscytują. Ostatnio pojawiły się doniesienia, że była żona magnata prasowego Ruperta Murdocha - Wendi Deng spotyka się z Władimirem Putinem. Ale nie jest ona jedyną kobietą, którą wiąże się prezydentem Rosji. I właśnie o romansach Putina rozmawialiśmy z gościem Dzień Dobry TVN politologiem prof. Waldemarem Dziakiem. Poplotkowaliśmy również o miłostkach innych światowych przywódców. Zobaczcie, kogo nasz gość nazwał "damskim krawcem".

  Dziennikarz Mateusz Hładki zdradził w programie Dzień Dobry TVN, że Marcin Meller w młodości miał szansę bycia modelem! Jak na jego wypowiedź zareagował Meller? Co powiedział Mateuszowi? Kto dostrzegł w Marcinie Mellerze potencjał? I czy to prawda, że Marcin Meller brał udział w castingu dla modeli?

  Grażyna Wolszczak spektaklem "Pozytywni" zadebiutowała jako producentka teatralna. Sztuka jest także zapowiedzią nowego projektu aktorki, jakim będzie powstanie teatru. Kiedy jego otwarcie? I co zobaczymy na nowej scenie? Agnieszce Jastrzębskiej rąbka tajemnicy uchyliła Sonia Bohosiewicz.

  Szymon Hołownia znany jest ze szczerości i niewygodnych pytań. Ostatnią jego "ofiarą" był Robert Kantereit. Szymon zdradził widzom Dzień Dobry TVN pewien nieznany szczegół z życia Roberta (nieznany również Robertowi) ;) Zobaczcie, co z tego wynikło.

  Już wiemy, czym do pracy przyjeżdża Kinga Rusin i Bartek Węglarczyk. Chociaż bardziej w tym przypadku należałoby spytać: "na czym?". ;)

  Podobno każde dziecko ma swoje sekrety. Te większe i te mniejsze. Już w przedszkolu dzieci mają swoje dziecięce tajemnice. Potem dorastają, a tajemnice dorastają wraz z nimi. Czy rodzice powinni naciskać na absolutną szczerość w relacjach? W studiu Dzień Dobry TVN gośćmi byli: psycholog Małgorzata Bajko, Edyta Zdrójkowska, mama 15-letnich bliźniaków oraz Mariusz Szwed - ojciec 11-letniej Julii i 6-letniego Piotra. Czy ich dzieci wyjawiają im swoje najskrytsze tajemnice?

  Czerwona suknia Kingi Rusin, w której pojawiła się na XVI Charytatywnym Balu Dziennikarzy wywołała zachwyt. Jak długo wybierała kreację na tę imprezę? Kingę zapytała o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Marcin Prokop zdradza w Dzień Dobry TVN intymne szczegóły z życia Doroty Wellman! Co pokaże mu po programie Dorota? :-)

  Ola Sokołowska marzyła o tym, aby zajrzeć za kulisy Dzień Dobry TVN. Jej mąż - Radek uznał, że da się to zrobić. I udało mu się. Wizyta u nas miała być niespodzianką dla Oli. Czy przyjście do naszego studia dało mu się utrzymać w tajemnicy do samego końca? Czy podobało im się w Dzień Dobry TVN? Kogo pozdrowili?

  Spójrzcie uważnie na zdjęcie, które pokazuje Dorota Wellman. Kim jest mężczyzna na zdjęciu i ile ma lat? Rozpoznajecie go? :-) Zapraszamy na jutrzejszy program Dzień Dobry TVN! Wtedy wszystko się wyjaśni...

  Mowić czy nie mówić partnerowi wszystkiego o sobie? A może lepiej zachować pewne rzeczy w tajemnicy? Czy należy opowiadać o swoich byłych? - Nie. Absolutnie zakazane to jest - mówiła w programie Dzień Dobry TVN aktorka Agnieszka Wielgosz. Co na to Krzysztof "Diablo" Włodarczyk i psycholg Piotr Mosak?