Odkryły, że są w związku z tym samym mężczyzną. Razem obmyśliły dla niego surową karę

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
nypost.com
Jak złapałam/em partnera na zdradzie?
Jak złapałam/em partnera na zdradzie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Pewnego dnia przez przypadek odkryły, że spotykają się z tym samym mężczyzną. Gdy prawda wyszła na jaw, Anna i Mila nie dały za wygraną. Obie panie wymyśliły dla partnera bolesną zemstę. Wkrótce do akcji wkroczyła policja.

Odkryły, że są w związku z tym samym mężczyzną

Wiadomość o zdradzie boli za każdym razem, jeszcze mocniej, gdy dowiadujemy się o niej przez przypadek. W takiej sytuacji znalazły się dwie kobiety, 34-letnia policjantka Anna Elicia Perez i 35-letnia Mila Zuloaga. Pewnego dnia panie odkryły, że spotykają się z tym samym mężczyzną. Jak się okazało, podczas gdy chłopak mieszkał z Zuloagą, spotykał się z Perez. Podwójna złość pań przełożyła się w wielką zemstę.

Co zrobiły zdradzone kobiety? Jak podaje nypost.com umówiły się z partnerem w jednej z restauracji w amerykańskim stanie Floryda i dały mu nauczkę. Spokojna rozmowa wkrótce przerodziła się w prawdziwą awanturę. Anna i Mila zaczęły nie tylko podnosić głos na mężczyznę, ale także okładały go pięściami. Do akcji wkroczyła policja. Co ważne 35-latka była w zaawansowanej ciąży.

Kobiety wymierzyły karę partnerowi

Po zaistniałym incydencie i interwencji policji obie panie zostały aresztowane. Perez z jasnych powodów została odesłana na płatny urlop. Na temat jej zachowania wypowiedział się dyrektor policji.

- Jestem rozczarowany zachowaniem tej policjantki. Jesteśmy zobowiązani do przestrzegania wyższych standardów postępowania na służbie i poza nią. Chociaż ta funkcjonariuszka była po służbie, jej zachowanie jest nie do zaakceptowania, a ponadto jest sprzeczne z podstawowymi wartościami naszego wydziału - powiedział dyrektor policji Miami-Dade, Alfredo Ramirez.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: nypost.com

Źródło zdjęcia głównego: SDI Productions/GettyImages

Pozostałe wiadomości