Twierdzi, że romansowała już z 1000 żonatych mężczyzn. Wskazała miesiąc, w którym są skłonni do zdrad

Autor:
Nastazja
Bloch
Jak złapałam/em partnera na zdradzie?
Jak złapałam/em partnera na zdradzie? Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Podczas gdy dla większości z nas romans z żonatym mężczyzną jest nie do pomyślenia, są kobiety, które czynią z tego swój styl życia. Jedną z nich jest Brytyjska Gweneth Lee, która nie ukrywa, że uwielbia nawiązywać relacje z zajętymi panami, ponieważ są one najlepszym sposobem na relaks i zabawę. Twierdzi, że ma ich na swoim koncie już ponad tysiąc.

Romans z żonatymi mężczyznami

Dla wielu kobiet związek z żonatym mężczyzną należy do tych zakazanych, są jednak i takie panie, dla których obrączka na palcu nie jest przeszkodą do nawiązania relacji. Wręcz przeciwnie, jest dla nich swego rodzaju wabikiem. Idealnym przykładem jest pochodząca z Wielkiej Brytanii Gweneth Lee. Pięćdziesięciolatka chwali się w sieci, że spała z ponad tysiącem żonatych mężczyzn. Dlaczego? To jej sposób na życie.

Spała z żonatymi mężczyznami

Gweneth była kiedyś mężatką, a teraz otwarcie przyznaje, że nie wyobraża sobie życia w stałym związku. Przelotne relacje są dla niej nie tylko najlepszą formą relaksu i zabawy. 50-latka w rozmowie z "The Sun" przyznała, że żonaci mężczyźni są dobrą partią, gdyż są zaangażowani i dostrzegają to, czego panowie w długoletnich związkach już nie widzą.

- Zauważają, kiedy obcięłaś włosy, zrobiłaś paznokcie lub kupiłaś ładną sukienkę. Cieszy mnie to, że się komuś podobam. Ale nie chcę tkwić z nim w związku na stałe – stwierdziła Gweneth.

Pięćdziesięciolatka nie ukrywała, że romanse przynoszą jej także korzyści materialne w postaci darmowych wyjść czy prezentów. - Dostałam drogie ubrania i biżuterię. Niedawno otrzymałam samochód i urocze dzieło Salvadora Dali – wyjawiła w "The Sun".

Kobieta zdradziła również, że z niecierpliwością czeka na wrzesień. To bowiem w tym miesiącu zajęci panowie są najczęściej skłonni do skoku w bok i szukają partnerek do przelotnych relacji.

Czy takie zachowania jest dojrzałe? Jak może wpływać na psychikę dorosłej osoby? O zdanie zapytaliśmy doktora Mateusza Grzesiaka, psychologa i wykładowcę Akademii WSB.

- Psychologicznie rzecz biorąc, Gwyneth ma potencjalnie w sobie małą dziewczynkę, która nie dostała wystarczającej uwagi od swojego ojca. Dzisiaj próbuje wypełnić ten brak innymi mężczyznami, od których tej uwagi oczekuje. Ich powierzchowne komplementy, choć są dla nich środkiem, by zaciągnąć ją do łóżka, dla niej urastają do rangi dowodu miłości. Jednocześnie, ponieważ nie adresuje prawdziwego problemu - deprywacji emocjonalnej z dzieciństwa - nie może go tymi pustymi relacjami rozwiązać, ciągle szukając nowego kandydata na ojca, którego oczywiście w ten sposób nigdy nie znajdzie. Gwyneth cierpi jako jednostka, robiąc publicznie w erze social mediów, racjonalizującą dla siebie i innych narrację o tym, że tysiące pustych związków są rzekomo lepsze niż trwałe, autentyczne, oparte o bezpieczeństwo i bliskość, relacje – powiedział.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Witthaya Prasongsin/GettyImages

Pozostałe wiadomości