magda różczka

  magda różczka

  W przededniu Światowego Dnia Książki rozmawiamy w Dzień Dobry TVN o tym, jak zachęcić dzieci do czytania książek, ponieważ statystyki na temat czytelnictwa w Polsce są alarmujące. W ostatnim roku tylko 40 proc. Polaków przeczytało jakąś książkę - to niepokojące wyniki badań Biblioteki Narodowej. Do studia zaprosiliśmy aktorkę i Mamę Magdalenę Różczkę oraz Ewę Borgosz, pedagoga z SWPS, by porozmawiać o tym, jakie książki są dobre dla dzieci, od czego dziecko powinno rozpocząć przygodę z książką i dlaczego tak wiele dzieci ma problemy z czytaniem?

  Magda Różczka i Paweł Małaszyński znowu biorą ślub. Tym razem w serialu "Para nie do pary", realizowanym w technologii 360 stopni. To pierwsza w Polsce tego typu produkcja. Wywiad z aktorami zobaczycie w sobotę w Dzień Dobry TVN. Dowiecie się również na czym polega wspomniana technologia.

  Fundacja "Mam Marzenie" proponuje spotkania z gwiazdami. Pieniądze z wykupionej kolacji, z telewizyjnym ulubieńcem, trafią na rzecz podopiecznych fundacji. Dlaczego gwiazdy decydują się na tego typu akcje? Czy towarzyszą im jakieś obawy? Na naszych kanapach gościliśmy: Agnieszkę Jastrzębską, Magdalenę Różczkę oraz Sławka Uniatowskiego, z którymi taką kolację można wylicytować.

  Świeżo upieczona mama Magda Różczka zaangażowała się w kolejną akcję Fundacji Rodzin Adopcyjnych. Na co będą przeznaczone pieniądze ze sprzedaży nowej wersji bransoletek? Z aktorką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska.

  Ma 19 lat, śpiewa i prowadzi bloga. Ma też kilkadziesiąt tysięcy fanów na Facebooku, a jej kanał na YouTube obejrzało już ponad 2 miliony osób. Kim jest "Saszan"? Oto historia nastolatki z czerwonymi włosami, która udowadnia, że karierę muzyczną można zrobić bez znajomości i pomocy wielkich wytwórni muzycznych. Czy to prawda, że inspiruje się Rihanną? Roksana "Saszan" Pindor była gościem Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie wykonała piosenkę "Świat Jest Nasz". Posłuchajcie! Podoba się Wam?

  Jutro w Dzień Dobry TVN: bratanica samego przywódcy Scjentologów Jenna Miscavige Hill - tylko u nas opowie o koszmarze dzieciństwa, dramatycznej próbie wyzwolenia się z sekty i jej wstydliwych tajemnicach. Gok Wan - kulisy pracy światowej sławy stylisty. Ponadto: Kuba Błaszczykowski zostaje biznesmenem, a Magda Różczka i Paweł Małaszyński projektantami niezwykłej biżuterii. Zapraszamy jutro od 8:00!

  Latem idealna dla ochłody. Doskonale pasuje do niej bita śmietana i lody. Magda Różczka udowodniła w studiu Dzień Dobry Wakacje, że wcale nie trzeba iść do cafeterii, by napić się dobrej mrożonej kawy.