Gwiazdy

Syn Kayah i Rinke Rooyensa skończył 22 lata. Jak obecnie wygląda?

Gwiazdy

Aktualizacja:

1 grudnia syn Kayah i Rinke Rooyensa obchodził 22. urodziny. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się w mediach społecznościowych archiwalnym zdjęciem Rocha. Tata opublikował natomiast story z życzeniami. Jak obecnie wygląda?

Kayah i Rinke Rooyens

W 1998 roku Kayah i Rinke Rooyens powiedzieli sobie sakramentalne tak. W tym samym roku, 1 grudnia, na świecie pojawił się syn Roch. Choć małżeństwo rozwiodło się w 2010 roku, para świetnie odnalazła się w roli rodziców. Byli małżonkowie przez lata wspólnie opiekowali się dzieckiem. Producent na cześć syna nazwał nawet jego imieniem swoją firmę - Rochstar. Dziś Roch jest już dorosłym mężczyzną. Z okazji jego urodzin Kayah i Rinke sprawili fanom niespodziankę.

Zarówno mama jaki i tata pochwalili się zdjęciami syna. Robią to bardzo rzadko

- zdradziła Sandra Hajduk.

Jak wygląda dziś syn Kayah i Rinke Rooyensa?

Kayah i Rinke Rooyens do dziś mają świetny kontakt. Niedawno rodzice świętowali 22. urodziny syna Rocha. Wokalistka pokusiła się o zamieszczenie w mediach społecznościowych archiwalnego zdjęcia, które do tej pory nie było jeszcze nigdzie publikowane.

22 lata! Odbiłam od brzegu w nieznaną podróż. On także. Oby jak najmniej sztormów!!!Dziękuję, że dowiedziałam się, co to Miłość!!!

- napisała wokalistka.

Syn Rinke Rooyensa

Tata nastolatka również dodał coś od siebie. Na Instastory opublikował aktualne zdjęcie syna oraz wideo. Jeden z postów Rinke Rooyensa skomentowała obecna żona producenta: - Taki cudowny kochający tata z Ciebie ♥️‼️‼️‼️ absolutnie wyjątkowy - napisała Joanna Przetakiewicz.

Dzień Dobry TVN

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Skutki uboczne po szczepionce: "Łagodne i szybko ustępują"

Małgorzata Ostrowska jakiej nie znacie. "Traktuję siebie i swoje ciało jako materiał do pracy"

Jedna z uczestniczek programu "Gogglebox" pożegnała przyjaciela. "Ogromny żal rozrywa moje serce"

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości