Gwiazdy

Jedna z uczestniczek programu "Gogglebox" pożegnała przyjaciela. "Ogromny żal rozrywa moje serce"

Iza Zeiske

Fot. TTV/Tomasz Kordek

Gwiazdy

Jedna z uczestniczek programu "Gogglebox" pożegnała przyjaciela. "Ogromny żal rozrywa moje serce"

Iza Zeiske

Fot. TTV/Tomasz Kordek

Iza Zeiske, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" podzieliła się w mediach społecznościowych smutną wiadomością. Gwiazda pożegnała swojego ukochanego psa. - Saruniu zawsze będziesz z nami w naszych sercach, a kiedyś się spotkamy - napisała rozżalona. 

Izabela Zeiske – program Gogglebox

Izabela Zeiske to uczestniczka znana z popularnego programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Naczelna komentatorka dała się poznać, jako kobieta z wielkim dystansem do świata i niesamowitym poczuciem humoru. Zawsze energiczna i żywiołowa gwiazda tym razem ma powody do smutku. Niedanowo Izabela poinformowała w mediach społecznościowych o odejściu wiernego przyjaciela – psa Sary. Na Instagramie gwiazda opublikowała nowy post i opatrzyła go poruszającymi słowami.

Przytłaczający, ogromny żal rozrywa moje serce. Po latach wzajemnej miłości, oddania i przyjaźni odeszła za Tęczowy Most moja ukochana Sara. Ktoś powie, to był tylko pies, odpowiem, to był aż Pies. Wierna, oddana bezinteresowną miłością. Saruniu, zawsze będziesz z nami w naszych sercach, a kiedyś się spotkamy, bo wiem, że nigdy nie zostawiasz nas samych... do zobaczenia mój wierny PRZYJACIELU 

- napisała pod zdjęciem.

Fani wspierają gwiazdę

Każdy, kto choć raz w życiu stracił ukochanego pupila, rozumie, z czym mierzy się obecnie uczestniczka programu. Czworonogi często traktowane są jak członkowie rodziny, zatem ich odejście powoduje ogromny ból i pustkę. Pod smutnym postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani wspierali Izabelę i dodawali jej słów otuchy.

- Ogromnie pani współczuje, na pewno Sarcia będzie wam dozgonnie wdzięczna za miłość oddanie i wszystko, co zrobiliście dla niej przez całe psie życie - czytamy komentarz pod zdjęciem. 

Sylwia Bomba o programie „Gogglebox. Przed telewizorem”: Naprawdę nagrywamy w mieszkaniach, nie ma scenariusza:

Zobacz także:

GIS ostrzega przed zakupem popularnych sezamków. Powodem jest szkodliwa substancja

Meble autorstwa słynnego architekta trafiły do polskiego muzeum. "Decyzja o ich oddaniu była jedną z najtrudniejszych"

Muzyka, sport i optymizm, czyli pasje Maryli Rodowicz. "Uśmiecham się i do przodu!"

Co sądzisz o tym artykule?
53
4
Wybrane dla Ciebie
Komentarze
0