Gwiazdy

"Ślub od pierwszego wejrzenia 5". Co o programie sądzą uczestnicy poprzednich edycji? "Zaskoczył mnie nieoczywisty dobór par"

Gwiazdy

Anita i Adrian oraz Wojtek i Agnieszka ze Ślubu od pierwszego wejrzenia
Kamil Piklikiewicz/East News/ Dzień Dobry TVN

Finał programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" zbliża się wielkimi krokami. Widzowie Player.pl mogli już zobaczyć ostatni odcinek tej edycji, na TVN7 premiera odbędzie się w piątek, 21 maja o 20:30. Skontaktowaliśmy się z Anitą Szydłowską i Agnieszką Łyczakowską - uczestniczkami wcześniejszych edycji i zapytaliśmy o ich wrażenia.

"Ślub od pierwszego wejrzenia": spostrzeżenia uczestników poprzednich edycji

Nie ma wątpliwości, że piąta edycja show jest niezwykle emocjonująca. Zwroty akcji, trudne sytuacje - każdy odcinek przynosił wiele niespodziewanych sytuacji. Uczestnicy poprzednich edycji śledzili losy Igi i Karola, Laury i Macieja oraz Izy i Kamila. Co ich najbardziej zaskoczyło? - Nieoczywisty dobór par - przyznała Anita Szydłowska, która w 3. edycji programu wyszła za mąż za Adriana Szymaniaka. - Na pewno zdecydowało o tym wiele czynników niewidocznych dla oka widza, ale takich, które ujawniły się w ankietach - tłumaczy. Agnieszka Łyczakowska, która w poprzedniej edycji została żoną Wojtka Janika przyznała, że inna kwestia była dla nich bardziej zaskakująca: - Wiek uczestników. Myślimy, że to była dobra decyzja - ludzie w dojrzalszym wieku bardziej wiedzą, czego chcą - podsumowała Agnieszka.

Czy uczestnicy poprzednich edycji mają ze sobą kontakt?

Na instagramowych profilach Anity i Adriana oraz Agnieszki i Wojtka często pojawiają się zdjęcia ze spotkań z innymi uczestnikami show. Postanowiliśmy zapytać, czy poznali już pary z najnowszej edycji programu. - Do każdej osoby biorącej udział staraliśmy się napisać miłą wiadomość w której zapewniliśmy o naszym wsparciu i o tym, że trzymamy mocno kciuki - powiedziała nam Anita. - Nie narzucamy się nikomu, ale służymy radą i doświadczeniem - przyznała. Z kim złapała najlepszy kontakt? - Może nie wszyscy się spodziewają, że najlepszy kontakt mam z Maćkiem. Niesamowicie dobry człowiek, pełen zasad i wspaniałych wartości. Szczery, otwarty, inteligentny, pełen pasji do zawodu fizjoterapeuty, z dużym dystansem do siebie i świetnym poczuciem humoru! - wylicza Anita. Agnieszka z kolei zapowiada, że już niebawem spotkają się z uczestnikami 5. edycji.

Rady dla uczestników od par z wcześniejszych edycji "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Zapytaliśmy Anitę i Agnieszkę o rady dla uczestników 5. edycji programu. - Na pewno, żeby nie poddawać się na pierwszym zakręcie. Nie startujemy z poziomu normalnego związku i mając już doświadczenie wiemy, że ten sposób rozpoczynania relacji wymaga nawet więcej pracy, aby uzupełnić brakujące fundamenty - wylicza Anita. Agnieszka z kolei podkreśla wartość rozmowy - Jest najważniejsza. Trzeba śmiało mówić o tym, co się czuje i co się myśli. To klucz do sukcesu - szczerość i otwartość.

Finałowy odcinek show będzie można zobaczyć na antenie TVN7 w piątek, 21 maja o 20:30. Wszystkie odcinki programu są także dostępne na platformie Player.pl

Zobacz wideo: Ślub od pierwszego wejrzenia

Zobacz więcej:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości