Gwiazdy

Pharrell Williams otworzył swój hotel. Wystrój bajkowych wnętrz zapiera dech w piersiach

Gwiazdy

Pharrell Williams

Pharrell Williams od lat jest znany nie tylko ze swojej muzyki, ale także wyjątkowego wyczucia stylu. Teraz jego gust znalazł odzwierciedlenie we wnętrzach, bowiem twórca hitu "Happy" otworzył swój hotel. Głównym celem nowego miejsca jest wprawianie odwiedzających w dobry nastrój.

Gust Pharrela Williamsa

Pharrell Williams zgromadził miliony fanów na całym świecie nie tylko dzięki swojej twórczości muzycznej, ale szeroko pojętej działalności artystycznej. Jego gust jest doceniany przez wielu znawców mody. Przyjaźnił się z Karlem Lagerfeldem, a 6 lat temu został wyróżniony tytułem Ikony Mody, który jest dorocznie przyznawany przez Council of Fashion Designers of America (CFDA).

Wokalista ma charakterystyczny styl. Lubi mocne kolory, krótkie spodenki i rzucające się w oczy nakrycia głowy oraz okulary. Uważa, że w modzie chodzi bardziej o odczucia niż o zasady, a człowiek staje się tym, co ma na sobie. Sam zawsze się wyróżnia. W jednym z wywiadów wyznał: "Ludzie mi na to pozwolili - uszanowali mój wybór bycia trochę dziecięcym alchemikiem i po prostu próbując mieszać razem różne kultury i rzeczy, które moim zdaniem są interesujące".

Teraz jego duch jest widoczny również w ogromnym budynku w Miami. The Goodtime Hotel łączy bowiem bajkowe wyobrażenia artysty z rzeczywistością, a efekt jest naprawdę zachwycający.

The Goodtime Hotel Pharrela Williamsa

W piątkowy wieczór 16 kwietnia odbyło się uroczyste otwarcie The Goodtime Hotel, na którym nie zabrakło gwiazd. Nowe miejsce na mapie Miami odwiedzili m.in. ciesząca się życiem singielki Kim Kardashian, Victoria i David Beckham z rodziną (była wokalistka Spice Girls świętowała tam tego dnia swoje urodziny), Vanessa Hudgens, Chris Rock, Timbaland, Future oraz Lele Pons. Skąd taka plejada celebrytów? Otóż miejsce stworzone przez Pharrela Williamsa i jego wspólnika Davida Grutmana zasługuje na uwagę.

The Goodtime Hotel to 266 pokoi przywołujących eskapistyczną atmosferę, dzięki nowej estetyce art deco, która rozciąga się na ogromnej powierzchni. We wnętrzach królują cukierkowe odcienie w rozmaitych połączeniach, które momentalnie poprawiają samopoczucie. Wystrój tego miejsca idealnie oddaje klimat piosenki "Happy" .

- Chcieliśmy zapewnić napędzane adrenaliną emocje wejścia w zupełnie nowe otoczenie i zupełnie nowy sposób myślenia. To miejsce zapewni frajdę wszystkim, którzy je odwiedzą - powiedział Pharrell Williams.

Lokal artysty i jego wspólnika odwiedziła ostatnio redakcja czołowego magazynu o tematyce wnętrz, czyli "Architectural Digest". Dziennikarze pokazali wyjątkowe pomieszczenia celowo pozbawione kiczu mimo pastelowych odcieni, ręcznie malowane fototapety, szykowne akcesoria w postaci telefonów w odcieniach różu czy szlafroków w panterkę, a także bajkową bibliotekę skąpaną w brzoskwiniowych barwach.

- Dobra energia, dobre wibracje, dobra przestrzeń i oczywiście dobra zabawa. Kojące kolory, bardzo przemyślane projekty i styl retro przyczyniają się do tej równowagi - zdradził wokalista w "Architectural Digest".

Pharrell Williams w Dzień Dobry TVN. Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości