Gwiazdy

Milky Chance na naszej scenie. Zespół wykonał popularny utwór

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Milky Chance w utworze „Synchronize”
Milky Chance w utworze „Synchronize”Dzień Dobry TVN
wideo 2/4
Dzień Dobry TVNMilky Chance w utworze „Synchronize”

Utwór "Synchronize" jest znanym ze stacji radiowych kawałkiem, który idealnie wpisuje się w wiosenno-letnią aurę, tworząc bardzo przyjemny klimat delikatnymi, elektronicznymi brzmieniami. Zespół Milky Chance przyjechał do Polski, by wykonać swój hit w studiu Dzień Dobry TVN.

Milky Chance na scenie Dzień Dobry TVN - skład zespołu

Milky Chance to zespół, a dokładniej duet wokalistów i instrumentalistów, którzy pochodzą z Kassel. Niemieccy muzycy - Clemens Rehbein oraz Philipp Dausch - inspirują się w twórczości jazzem oraz brzmieniami elektronicznymi. Ich kawałki przesiąknięte są istną mieszanką stylistyczną, w wyniku której powstają alternatywne dźwięki na pograniczu popu i rocka.

Na swoim koncie mają dwa albumy, które zostały pozytywnie odebrane przez słuchaczy i krytyków. Debiutancki "Sadnecessary" wydano w 2013 roku. Kolejny powstał cztery lata później. Zespół cieszy się sławą nie tylko w Niemczech, lecz także w innych europejskich krajach. Szczególnie w Holandii, Austrii oraz Szwajcarii.

Milky Chance w utworze "Synchronize"

Najsłynniejszą piosenką, z którą możemy kojarzyć Milky Chance, jest "Stolen Dance". Singiel osiągnął dużą popularność i przez pewien czas podbijał światowe listy przebojów. "Down by the River" i "Fairytale" to kolejne charakterystyczne dla zespołu utwory. Niemieccy wokaliści zaprezentowali jednak w studiu Dzień Dobry TVN inny znany kawałek, który bardzo często słyszymy w radiu.

"Synchronize" to nostalgiczna opowieść o uczuciach i relacji. Muzycy chwycili za gitary i zaczarowali swoją twórczością widzów. Sami posłuchajcie!

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek/East News

Pozostałe wiadomości