Gwiazdy

Enrique Iglesias wraca do Polski: "Czekam na przyjazd do was"

Gwiazdy

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Reporter:
Katarzyna Chętnik
Enrique Iglesias ponownie zaśpiewa w Polsce
Enrique Iglesias ponownie zaśpiewa w PolsceDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Enrique Iglesias jest ikoną popu i szczęśliwym ojcem. W rozmowie z Gabi Drzewiecką, dziennikarką Dzień Dobry TVN opowiedział o swoim życiu rodzinnym, płycie i zbliżającym się koncercie w Polsce. - Mam nadzieję, że będzie tak dobry jak ostatni, a może jeszcze lepszy - podkreślił muzyk.

Enrique Iglesias - szczęśliwy ojciec trojga dzieci

Enrique Iglesias i Anna Kournikova tworzą parę od przeszło 20 lat. Wychowują trójkę dzieci - bliźnięta Lucy i Nicholasa oraz 2-letnią Mashę. Nie ujawniają wielu szczegółów na temat życia prywatnego, ale starają się utrzymywać stały kontakt z fanami.

- Wszystko układa się dobrze. Spędzam czas w domu z dziećmi. Spełniam się jako ojciec. Spędzam czas w studiu. Pracuję jak zwykle i cieszę się z mojego życia - przekonywał Enrique Iglesias w rozmowie z Gabi Drzewiecką.

Jak podkreślił artysta, dzieci lubią jego muzykę. Cieszą się nią i rozpoznają głos taty. - Wiele razy, kiedy wracam ze studia, gram mixy od nowa i od nowa, mogę wyczuć, które kawałki bardziej im wpadają w ucho. Jest to więc całkiem fajne. Mają dopiero 4 i 2 lata, ale wiedzą. Są bardzo muzykalne. Naprawdę kochają muzykę. Uwielbiają "Chasing The Sun" i "Bailando" - mówił szczęśliwy ojciec.

Nie tak dawno w mediach społecznościowych para umieściła zdjęcia ukazujące rodzinne chwile. Jak zauważyła Gabi Drzewiecka, Anna i Enrique w ogóle się nie starzeją.

- Dziękuję bardzo za komplement. To są te nasze momenty, które udaje się nam uchwycić. Kocham je. To są szczęśliwe chwile. Wierz w to lub nie, ale nie są aranżowane. To może wygląda, jak plan zdjęciowy, ale nim nie jest. Nie robimy ustawianych zdjęć - zaznaczył Enrique Iglesias.

Enrique Iglesias - "Final (Vol. 1)"

W ubiegłym roku wokalista wydał album "Final (Vol. 1)", na którym znalazły się hiszpańsko- i anglojęzyczne utwory.

- To jest część pierwsza. Teraz szczęśliwe kończę drugą część. Jestem zadowolony i mam nadzieję, że uda mi się wydać ją przed końcem roku - tłumaczył muzyk.

Enrique Iglesias wraca do Polski

Przed ikoną popu nie tylko wydanie płyty, lecz i trasa koncertowa, w ramach której 10 czerwca zawita do naszego kraju. - Koncert w Polsce będzie jednym z tych specjalnych. Mam nadzieję, że będzie tak dobry jak ostatni, a może jeszcze lepszy - mówił artysta. - Kocham Polskę. Niektóre z moich najlepszych koncertów odbyły się właśnie tutaj. Naprawdę czekam na przyjazd do was. Gram w Europie tylko trzy koncerty. Jeden z nich właśnie w Polsce, w Łodzi. Chciałbym, żeby te koncerty były szczególne i wyjątkowe - dodał.

Na czym najbardziej zależy Enrique? Jak udaje mu się stawiać granice pomiędzy życiem na scenie a rodziną? Posłuchaj całej rozmowy z wokalistą w materiale wideo. Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Dominika Czerniszewska

Reporter: Katarzyna Chętnik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości