Gwiazdy

WOLSKA - melodyjne brzmienie i przedsmak lata w utworze "Dziewczyna z sąsiedztwa"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Źródło:
eska.pl
Wolska w utworze "Dziewczyna z sąsiedztwa"
Wolska w utworze "Dziewczyna z sąsiedztwa"Dzień Dobry TVN
wideo 2/9
Dzień Dobry TVNWolska w utworze "Dziewczyna z sąsiedztwa"

"Dziewczyna z sąsiedztwa" to efekt ponownej współpracy Patrycji Wolskiej i Piotra Lewandowskiego. Czarujący wokal młodej artystki i radosne dźwięki ukulele przenoszą w objęcia beztroskiego lata. Posłuchajcie.

WOLSKA w piosence "Dziewczyna z sąsiedztwa"

Dwudziestoletnia wokalistka, mulitiinstrumentalistka, kompozytorka i autorka tekstów WOLSKA po raz kolejny nawiązała współpracę z kompozytorem Piotrem Lewandowskim. Poprzednio razem stworzyli debiutancki singiel WOLSKIEJ "Telefon".

Na scenie Dzień Dobry TVN artystka wykonała utwór "Dziewczyna z sąsiedztwa", który wyprowadza atmosferę nadchodzącego lata i beztroskiego czasu.

Patrycja Wolska - kariera

Wokalista mimo młodego wieku ma już duże muzyczne doświadczenie. Swoją karierę rozpoczęła od zajęć teatralno-muzycznych, mając zaledwie 3 lata. Kolejnym krokiem na jej muzycznej ścieżce rozwoju była nauka gry na skrzypcach, którą rozpoczęła mając lat 7, a zaledwie rok później powstały jej pierwsze kompozycje. Dziś artystyczne portfolio WOLSKIEJ liczy ponad 200 napisanych utworów. 

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło: eska.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jerzy Dudek

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości