Gwiazdy

Agnieszka Wiechnik na scenie Dzień Dobry TVN. Posłuchajcie jej wersji "Ty wiesz"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Agnieszka Wiechnik w piosence „Ty wiesz”
Agnieszka Wiechnik w piosence „Ty wiesz”Dzień Dobry TVN
wideo 2/9
Dzień Dobry TVNAgnieszka Wiechnik w piosence „Ty wiesz”

Niektóre utwory nigdy się nie starzeją. Tak jest w przypadku piosenki, którą Agnieszka Wiechnik zaśpiewała na scenie Dzień Dobry TVN. Kiedy i dla kogo powstał utwór "Ty wiesz"?

Kariera Agnieszki Wiechnik

Agnieszka Wiechnik swoją przygodę ze śpiewem zaczęła już w dzieciństwie. Kilka lat temu natomiast zrobiło się o niej głośno, kiedy wzięła udział w popularnym muzycznym show. Przed jurorami zaprezentowała piosenkę Arethy Franklin, pt. "Baby I Love You". Artystka ma na swoim koncie również kilka singli. Wydany w czerwcu 2017 roku "Znak zapytania" opowiada o kobietach, które wyzwoliły się z chorego związku. W podobnym klimacie jest także utwór jej autorstwa pt. "Marionetka".

- Kiedy tworzę, muszę mieć spokój, samotnię, w której mogę skupić się na emocjach, jakie chcę zawrzeć w danym utworze. Wtedy jestem jak w transie. Bardzo lubię ten stan. Na scenie czuję się z kolei jak ryba w wodzie. Uwielbiam kontakt z publicznością, tym bardziej jak widzę, że udziela im się moja energia. Wtedy fruwam - mówiła Agnieszka Wiechnik w wywiadzie dla "Fun in Poland".

Historia zagubionej dziewczyny

W Dzień Dobry TVN Agnieszka Wiechnik zaprezentowała utwór pt. "Ty wiesz", w którym pojawia się bliski wokalistce motyw silnej kobiety po przejściach. Ta piosenka została napisana przez Luizę Staniec 27 lat temu dla zespołu Bajm. Jest to osobista historia autorki, zagubionej dziewczyny, której muzyka pomogła przezwyciężyć przeciwności losu. Posłuchajcie tego wykonania.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości