Gwiazdy

Gree podbija polski rynek muzyczny. Trudno oderwać od niej wzrok

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gosia Romanowska wkrótce ma szansę podbić nie tylko polski, ale także zagraniczny rynek muzyczny. Artystka ma pomysł na siebie, a w sieci zdobywa coraz większą rzeszę fanów. Teraz podbiła scenę Dzień Dobry TVN ze swoim singlem "Vivid". Koniecznie zobaczcie jej występ.

Gree w piosence "Vivid"

Na scenie Dzień Dobry TVN prezentujemy młode, nieoszlifowane diamenty, mając nadzieję na dołożenie cegiełki do rozwoju ich talentów. Do studia zaprosiliśmy Gosię Romanowską, która z muzyką związana jest niemalże od chwili narodzin. Teraz marzy o wypłynięciu na szerokie wody.

Niedawno artystka opublikowała w sieci swój najnowszy singiel "Vivid", którego teledysk obejrzycie poniżej:

Kim jest Gree?

Pod pseudonimem kryje się 23-letnia Gosia Romanowska ze Szczecina, która aktualnie mieszka i studiuje w Warszawie.

Muzyka towarzyszyła jej przez całe życie. Wokalistka skończyła szkołę muzyczną w klasie fortepianu i do dzisiaj uczęszcza na lekcje śpiewu u Elżbiety Sawickiej. Pisze również teksty i komponuje muzykę.

Muzyczną drogę zaczęła od publikowania coverów na swoim instagramowym profilu i kanale na YouTubie. W sieci przypadkowo poznała się z producentem Jakubem Wojciechowskim (OBWN) i tak właśnie rozpoczęła się jej przygoda z autorskim materiałem. W grudniu 2020 roku wydała swoją pierwszą EP-kę oraz klip.

Aktualnie Gree pracuje nad nowym materiałem, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Gosia koncertowała już z zespołem SMOLIK/KEV FOX.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości