Natalia Janoszek o kulisach festiwalu filmowego w Cannes. "Wspaniale widzieć powrót po dwóch latach pandemii"

Autor:
Daria
Pacańska
Natalia Janoszek o kulisach festiwalu w Cannes
Natalia Janoszek o kulisach festiwalu w CannesDzień Dobry TVN
wideo 2/13

Na festiwalu w Cannes pojawiła się aktorka Natalia Janoszek. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry TVN opowiedziała o gali otwarcia i kulisach tego niezwykłego wydarzenia. Aktorka pojawiła się na nim także po to, żeby promować film, w którym ma zagrać główną rolę.

Rozpoczął się festiwal w Cannes

Natalia Janoszek właśnie przebywa w słonecznym Cannes. Festiwal filmowy rozpoczął się galą otwarcia, na której oczywiście pojawiła się aktorka.

- Było wspaniale widzieć powrót festiwalu po dwóch latach pandemii. Oczywiście nie jest to taki festiwal jak widzieliśmy wcześniej w 2019 roku, ale myślę, że powoli wracamy tam, gdzie byliśmy. W tym roku Amerykanie święcą triumfy na tym festiwalu, co jest nowością - powiedziała Natalia Janoszek.

Sukces odniósł film "Top Gun: Maverick" oraz Tom Cruise, który jest jedną z głównych gwiazd tegorocznego festiwalu.

Natalia Janoszek zagra główną rolę

Natalia Janoszek wyjechała do Cannes żeby promować film, w którym zagra główną rolę. Nie będzie to jednak produkcja bollywoodzka.

- Zdjęcia rozpoczną się na koniec wakacji. Miały się rozpocząć w czerwcu, ale jak to bywa w przemyśle filmowym, nastąpiła lekka obsuwka. Tutaj mamy ogłoszenie naszego filmu, który jest produkcji hiszpańsko-fińskiej. Bardzo ciekawe połączenie - opowiadała Janoszek.

I dodała:

- Bardzo się cieszę, że wybrali mnie do tego projektu, i że zagram w głównej roli, bo jest to dla mnie osiągnięcie.

Obraz, którego roboczy tytuł brzmi Idol, opowiada historię młodego ridera MotoGP. Film będzie w języku angielskim, choć prawdopodobnie pojawią się też dialogi po hiszpańsku. Jego producentem jest Andres Vincente Gomez, a za scenariusz odpowiada Aleksi Bardy

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Justyna Rojek/East News

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości