Gwiazdy

Dawid Woliński pokazał nam swoje mieszkanie. Taras ma aż 120 m kw. "To oaza w środku miasta"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Mieszkanie Dawida Wolińskiego w nowej odsłonie
Mieszkanie Dawida Wolińskiego w nowej odsłonie Dzień Dobry TVN
wideo 2/8
Dzień Dobry TVNMieszkanie Dawida Wolińskiego w nowej odsłonie

Dawid Woliński to jeden z najlepszych i najbardziej znanych polskich projektantów. Artysta jakiś czas temu zdecydował się całkowicie odmienić wnętrze swojego mieszkania. Efekt miał okazję zobaczyć Mateusz Hładki. Jak teraz prezentuje się mieszkanie projektanta? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Mieszkanie Dawida Wolińskiego w nowej odsłonie

Dawid Woliński to nie tylko wybitny projektant, ale także jeden z jurorów w popularnym programie "Top Model". Gwiazdor niedawno zdecydował się na zmianę i całkowicie przearanżował wystrój swojego mieszkania. - Na pewnym etapie życia podjąłem decyzję o zmianach, że jednak potrzebuję w domu troszkę bardziej spokojnego wnętrza - powiedział Dawid Woliński.

Projektant zdecydował się m.in. wykonać podłogę z mikrocementu. - Co jest w nim fajnego? Nie pomniejsza pomieszczenia, dlatego, że to jest niecałe dwa milimetry grubości - wyjaśnił projektant. W mieszkaniu gwiazdora dominują jasne kolory. Przełamują je czarne elementy. Zupełnie czarna jest np. kuchnia, która zajmuje tylko jedną ścianę. - Dla mnie, dla osoby, która mało gotuje, głównie żyje na mieście, to jest ona duża - stwierdził projektant.

Mimo że mieszkanie zostało już skończone, to Dawid Woliński przyznał, że na pewno coś jeszcze zmieni w jego wystroju. - Daję temu mieszkaniu troszeczkę czasu na rozwój. Nie potrafię tak do końca mieszkać w zastanym, gotowym wnętrzu już na stałe. Nie jestem taką osobą. Codziennie coś zmieniam - przyznał.

Jak mieszka Dawid Woliński?

Ogromne wrażenie w mieszkaniu Dawida Wolińskiego robi taras, który ma aż 120 metrów kwadratowych. Projektant, aby zapewnić sobie większą prywatność, zdecydował się zawiesić kotary. - To jest mój patent na odgrodzenie się, a jednocześnie niezabieranie światła. To jest świetne rozwiązanie [...], i powiem tak: im tańsza kotara, tym dłużej przetrwa - przyznał projektant.

Dawid Woliński pokazał Mateuszowi Hładkiemu również swoją garderobę. Panuje tam niezwykły porządek. - Lubię posegregowane rzeczy - tematycznie, kolorystycznie. Wiem, gdzie co znaleźć - dodał.

Projektant pokazał również swoją łazienkę. Jak się prezentuje? Dowiecie się tego z naszego materiału.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki zobaczysz na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości