pop

  Z czego zasłynął muzyk?

  Enrique Iglesias jest ikoną popu i szczęśliwym ojcem. W rozmowie z Gabi Drzewiecką, dziennikarką Dzień Dobry TVN opowiedział o swoim życiu rodzinnym, płycie i zbliżającym się koncercie w Polsce.

  Zespół B.L.U.E. wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Zawróć". Formację założył wokalista Szymon Ciszek, a dzisiaj składa się ona z czterech osób. Utwór, który wykonała grupa, ma być sposobem na uwolnienie emocji.

  Czego najchętniej słuchają Polacy?

  Do najważniejszych gatunków muzycznych zaliczyć można m.in. rock, pop, rap, reggae, blues. Jednak nie można mówić tu o ścisłym podziale, gdyż według niektórych muzykologów granica między gatunkami a podgatunkami czy stylami jest bardzo płynna. Które gatunki muzyczne są więc najpopularniejsze?

  Czy na scenie pojawi się Victoria Beckham?

  Madonna nie znika w ostatnich tygodniach z nagłówków prasy na całym świecie. Królowa Pop zaprezentowała niedawno wideo koncertowe "Madame X Tour", a teraz udzieliła wspólnego wywiadu z Malumą. To jedna z niewielu okazji, kiedy możemy dowiedzieć się ciekawostek z jej życia.

  22-letni wrocławianin Rafał Wszołek, znany jako RAAW, w wielkim stylu wchodzi na polską scenę muzyczną. Młody wokalista na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentował swój debiutancki singiel "Do teraz".

  Fani grupy 21 Gram często porównują ich do zespołu Poluzjanci, w którym śpiewał Kuba Badach. Bez wątpienia młodzi artyści mają z nimi wiele wspólnego. Grają podobną muzykę, która jest połączeniem różnych gatunków - funku, rocka i soulu. W Dzień Dobry TVN wykonali singiel "Funky Riff".

  16 sierpnia Madonna będzie świętowała 63. urodziny. Z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych nagranie, w którym zwróciła się z prośbą do fanów. Chce, by wsparli zakup łóżek do szpitala. To wielki gest ze strony królowej popu.

  Muzyka pop to rodzaj muzyki rozrywkowej. Dlatego zwykle jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Popyt na nią, mimo upływu lat, nie maleje i wydaje się nawet, że zapotrzebowanie na tego rodzaju brzmienie sukcesywnie rośnie.

  Wspólna muzyczna wrażliwość pozwala im przełożyć miłość, tęsknotę, nadzieję czy stratę - uczucia, których doświadcza każdy z nas - na wyjątkowe melodie, które szybko wpadają w ucho. Na scenie Dzień Dobry TVN pojawił się Rozen z utworem "Tańczyć". Premiera płyty, którą promuje singiel już 16 kwietnia.

  Przez lata uchodziła za jedną z najgorętszych postaci brytyjskiej sceny muzycznej. Utwór "Touch me" uczynił Samanthę Fox prawdziwą ikoną lat 80 i naczelną seksbombą Europy. W rozmowie z Dzień Dobry TVN piosenkarka opowiedziała, jak mija jej czas w pandemii i jakie ma plany. Wspominała też tragedię, która ją spotkała.

  Do najważniejszych gatunków muzycznych zaliczyć można m.in. rock, pop, rap, reggae, blues. Jednak nie można mówić tu o ścisłym podziale, gdyż według niektórych muzykologów granica między gatunkami a podgatunkami czy stylami jest bardzo płynna. Które gatunki muzyczne są więc najpopularniejsze?

  Nazywają go "polskim Shawnem Mendesem", choć on sam woli gdy zwraca się do niego po imieniu i nazwisku. Patryk Skoczyński, pomimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest wszechstronnie utalentowany i ma olbrzymią wrażliwość, co wybrzmiewa w jego muzyce. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry Wakacje Patryk wykonał swój utwór "Ruchomy cel".

  Brandon Howard: "Jestem tym, kim jestem". Czy to znaczy, że jego ojcem był Michael Jackson? Czy inspiruje się jego twórczością? Jaki ma związki z rodziną Jacksonów?

  Muzyka Trabandy to połączenie popu z elementami funku, soulu, jazzu, disco i rocka. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował próbkę swojej twórczości w utworze pt. "Imaginacja".

  Amerykański wokalista, urodzony w Nowym Jorku, a zakochany w Polsce. Śpiewał również w chórkach Dama Josepha, Paradise i Billy’ego Portera. Potem postanowił postawić na karierę solową. na scenie Dzień Dobry TVN Nick Sinckler wykonał utwór "Don't stop won't stop". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Michał Szyc wykonał utwór „Noc i Dzień”. Kaliszanin podbił serca nie tylko swoich krajanów, ale i całej Polski. Podoba Wam się?

  Na polskiej scenie muzyki pop pojawiła się piękna dziewczyna z gitarą. Jest nią Kasia Popowska. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrała utwór "Tlen", który pochodzi z jej debiutanckiej płyty o tym samym tytule.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Marcin Spenner, uczestnik II edycji X Factor, wykonał utwór „Przeminie”. Podoba Wam się?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Johnny Bravo & Darya Sergiyenko wykonali cover słynnej piosenki Chaki Khan „Ain't Nobody”. Która wersja lepsza?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mahan Moin z utworem "Azizami". Piosenka zawiera elementy skandynawskiego popu i melodię rodem z krajów perskich. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił pop-rockowy zespół Great Line z utworem "Skończyło się". Jest to drugi singiel zespołu.

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół The Hmmms wykonał utwór "Zremixuję się (Lisi rmx)". Podoba Wam się? Lubicie takie brzmienie?

  Ich najnowszy album "Dla idei" to 11 mocno rockowych utworów z jeszcze mocniejszymi tekstami. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Carrion z piosenką "Mowa cieni". Podoba się Wam?

  Zespół "Alergen" stawia na autorską twórczość, oscylując między gatunkami pop, rock i punk rock. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Gorąca krew", pochodzący z ich debiutanckiej płyty.

  Na scenie Dzień Dobry TVN Jacek Stachursky wykonał utwór "W stronę słońca". Podoba Wam się taka wersja tej popularnej piosenki?

  Ryba And The Witches to zespół, który gra alternatywny pop. Ich muzyka łączy moc rocka z taneczną lekkością. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Looking At The Past".

  Zespół zaczął swoją działalność 2 lata temu. Tworzą go muzycy zaangażowani wcześniej w kilka innych projektów. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Flesz wykonał utwór "Nie". Jesteście na "tak"?:)