pop

  pop

  Muzyka pop to rodzaj muzyki rozrywkowej. Dlatego zwykle jest skierowana do szerokiego grona odbiorców. Popyt na nią, mimo upływu lat, nie maleje i wydaje się nawet, że zapotrzebowanie na tego rodzaju brzmienie sukcesywnie rośnie.

  Do najważniejszych gatunków muzycznych zaliczyć można m.in. rock, pop, rap, reggae, blues. Jednak nie można mówić tu o ścisłym podziale, gdyż według niektórych muzykologów granica między gatunkami a podgatunkami czy stylami jest bardzo płynna. Które gatunki muzyczne są więc najpopularniejsze?

  Nazywają go "polskim Shawnem Mendesem", choć on sam woli gdy zwraca się do niego po imieniu i nazwisku. Patryk Skoczyński, pomimo młodego wieku, ma na swoim koncie wiele sukcesów. Jest wszechstronnie utalentowany i ma olbrzymią wrażliwość, co wybrzmiewa w jego muzyce. Specjalnie dla widzów Dzień Dobry Wakacje Patryk wykonał swój utwór "Ruchomy cel".

  Muzyka Trabandy to połączenie popu z elementami funku, soulu, jazzu, disco i rocka. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół zaprezentował próbkę swojej twórczości w utworze pt. "Imaginacja".

  Amerykański wokalista, urodzony w Nowym Jorku, a zakochany w Polsce. Śpiewał również w chórkach Dama Josepha, Paradise i Billy’ego Portera. Potem postanowił postawić na karierę solową. na scenie Dzień Dobry TVN Nick Sinckler wykonał utwór "Don't stop won't stop". Podoba się Wam?

  Na scenie Dzień Dobry TVN Michał Szyc wykonał utwór „Noc i Dzień”. Kaliszanin podbił serca nie tylko swoich krajanów, ale i całej Polski. Podoba Wam się?

  Na polskiej scenie muzyki pop pojawiła się piękna dziewczyna z gitarą. Jest nią Kasia Popowska. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrała utwór "Tlen", który pochodzi z jej debiutanckiej płyty o tym samym tytule.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Mahan Moin z utworem "Azizami". Piosenka zawiera elementy skandynawskiego popu i melodię rodem z krajów perskich. Jak Wam się podoba?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół The Hmmms wykonał utwór "Zremixuję się (Lisi rmx)". Podoba Wam się? Lubicie takie brzmienie?

  Ich najnowszy album "Dla idei" to 11 mocno rockowych utworów z jeszcze mocniejszymi tekstami. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Carrion z piosenką "Mowa cieni". Podoba się Wam?

  Zespół "Alergen" stawia na autorską twórczość, oscylując między gatunkami pop, rock i punk rock. Na scenie Dzień Dobry TVN zagrali utwór "Gorąca krew", pochodzący z ich debiutanckiej płyty.

  Ryba And The Witches to zespół, który gra alternatywny pop. Ich muzyka łączy moc rocka z taneczną lekkością. Na scenie Dzień Dobry TVN zaprezentowali utwór "Looking At The Past".

  Zespół zaczął swoją działalność 2 lata temu. Tworzą go muzycy zaangażowani wcześniej w kilka innych projektów. Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Flesz wykonał utwór "Nie". Jesteście na "tak"?:)

  Indila, to francuska piosenkarka o indyjskich korzeniach. Popularność przyniósł jej singiel "Derniere Danse". Teledysk do piosenki ma ponad 70 milionów odsłon na jednym z najpopularniejszych portali internetowych. Na naszej scenie wykonała utwór "Dernière Danse".