Gwiazdy

Nietypowe rozpoczęcie programu. Dorota i Marcin mają swoich bliźniaków?

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Dorota Wellman i Marcin Prokop
Dorota Wellman i Marcin Prokop Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN
wideo 2/2
Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN Dorota Wellman i Marcin Prokop

Prowadzący Dzień Dobry TVN powitali widzów w niecodzienny sposób. Na ekranie pojawiły się dwie Doroty Wellman i dwóch Marcinów Prokopów. Prezenterzy wyglądali tak, jakby obok nich stali bliźniacy. - Nie mają Państwo rozdwojenia jaźni - uspokoili. O co więc chodzi?

Dzień Dobry TVN - zaskakujące rozpoczęcie programu

Dwóch Marcinów Prokopów stojących obok siebie - takim widokiem zostali uraczeni 19 maja widzowie Dzień Dobry TVN, którzy włączyli telewizory o godz. 8:00. W ten sposób realizatorzy programu uczcili przypadające na tę datę święto bliźniąt. Wszystko bowiem, co podwójne, powinno być tego dnia szczególnie celebrowane.

- "Nikt tego nie wie, jak ja kocham siebie. O sobie tylko śnię". Tak mógłbym zaśpiewać z okazji Dnia Bliźniąt, gdybym miał swojego brata, który wygląda dokładnie tak samo jak dwa metry Prokopa - zaczął prezenter.

Dziennikarz z nutką humoru dodał, że brak bliźniaczego rodzeństwa w jego przypadku powinien cieszyć wszystkich wokół. - Na szczęście dla świata lepiej jest, kiedy będę sam, bo takie podwójne nieszczęście to o jedno za dużo - zażartował.

Marcin Prokop rozwiał wątpliwości oglądających Dzień Dobry TVN, że podwójny obraz, który widzą, nie jest skutkiem ich nadmiernego szaleństwa podczas imprez lub upojenia alkoholowego. - Gdyby ktoś teraz włączył odbiornik i nie wiedział, o co chodzi, uspokajamy. To nie jest tak, że wczoraj było za dużo wypite - tłumaczył z nieukrywanym rozbawieniem.

Dzień Bliźniąt 2022 w Dzień Dobry TVN. Dorota Wellman w podwójnej postaci

Słowa Marcina Prokopa potwierdziła Dorota Wellman, która również zaprezentowała się na ekranie w podwójnym wydaniu. Dziennikarka zwróciła się z życzeniami do wszystkich, którzy celebrują Dzień Bliźniąt.

- Nie mają Państwo rozdwojenia jaźni. Dzisiaj rzeczywiście jesteśmy w podwójnej postaci. Wszystkim bliźniętom składamy najserdeczniejsze życzenia. Przyjrzymy się temu fenomenowi, czy to prawda, że bliźnięta mają wyjątkową więź i wyjątkową moc. O tym porozmawiamy z naszymi gośćmi - zapowiedziała i zachęciła do dalszego oglądania programu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz na platformie Player.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło zdjęcia głównego: Karolina Rybińska/Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości