Marcin Prokop na romantycznym zdjęciu z żoną. "Miłość jest celebracją tego, jak się różnimy"

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Marcin Prokop

Marcin Prokop i Maria Prokop stronią od publicznego okazywania sobie uczuć i chronią swoją prywatność. Teraz zrobili jednak wyjątek. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN zdecydowała się pokazać na Instagramie ich wspólne romantyczne zdjęcie. Fotografia stała się pretekstem do tego, aby zapytać internautów o to, jak oni rozumieją miłość.

Maria Prokop o miłości

Marcin Prokop i jego żona Maria Prokop rzadko dzielą się swoim życiem prywatnym. Jednak ostatnio małżeństwo zrobiło wyjątek. Żona prowadzącego Dzień Dobry TVN zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym tuli się do męża. - Pozwolę sobie na odrobinę walentynkowej prywaty - zaczęła swój wpis Maria Prokop.

Miłość i związki

Miłość do siebie i muzyki
Miłość do siebie i muzyki Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Jak wyjaśniła, postanowiła wyruszyć na rowerze w górę do Vilaflor. Niestety zrobiła to bez odpowiedniego przygotowania i teraz jest bardzo zmęczona i przeżywa "radosną agonię". Maria Prokop dodała, że mąż nie poszedł w jej ślady i "wjechał pojazdem silnikowym i ma się wyśmienicie".

- Miłość jest celebracją tego, jak się różnimy i jak tworzymy przestrzeń na te różnice. Jak jest u Ciebie? Opposites attract czy raczej odwrotnie? - zapytała.

Marcin Prokop na romantycznym zdjęciu z żoną

Romantyczne zdjęcie bardzo spodobało się internautom. Wielu z nich przyznało, że właśnie w różnicach tkwi siła miłości. "Fajna definicja związku", "Tak jest. Są różnice i jest przestrzeń", "Total opposites, ale to jest najpiękniejsze, chociaż czasem udusiłabym gołymi rękami" - czytamy w komentarzach. Jedna z osób obserwujących profil wyznała, że to "najlepszy wpis walentynkowy".

Co sądzicie o takiej definicji miłości? Jak wam się podoba zdjęcie Marcina Prokopa i jego żony?

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Cezary Piwowarski/ x-news

Pozostałe wiadomości