Mikołaj Roznerski pokazał, w kim jest zakochany. "Miłości każdej Wam życzę"

Autor:
Michalina
Kobla
Mikołaj Roznerski

Mikołaj Roznerski z okazji walentynek opublikował na swoim Instagramie rozczulające zdjęcie z synem. Fotografia zachwyciła jego fanów. - Miłości każdej Wam życzę - napisał aktor pod wstawionym kadrem, który wykonany był kilkanaście lat temu.

Mikołaj Roznerski - kariera

Aktor młodego pokolenia cieszy się dużą popularnością i nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Tylko w ubiegłym roku został wyróżniony Złotą Telekamerą 2021, a zagrał w takich produkcjach jak "Gierek", Skarbek" czy "Gorzko, gorzko".

Jakby tego było mało, do kin wchodzi właśnie "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Mikołaj Roznerski odgrywa w filmie jedną z głównych ról, obok m.in. Macieja Zakościelnego i Zbigniewa Zamachowskiego.

Gwiazdy o macierzyństwie

Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Choć aktor wystrzega się zbyt wylewnego pokazywania w mediach swojego prywatnego życia, w święto zakochanych postanowił zrobić mały wyjątek. Na poruszającym, czarno-białym zdjęciu możemy zobaczyć go obejmującego swojego małego synka.

Mikołaj Roznerski na zdjęciu z synem

W 2011 roku na świat przyszedł syn aktora i Marty Juras - Antoni. Na najnowszym, opublikowanym przez Roznerskiego zdjęciu, możemy zobaczyć, jak chłopiec wyglądał niedługo po narodzinach.

- Miłości każdej Wam życzę - czytamy pod zdjęciem.

Fani aktora nie kryli w komentarzach zachwytu nad fotografią. - "Jedyna prawdziwa miłość na całe życie", "Najpewniejsza miłość to miłość dziecka", "Mnóstwo miłości! Tej spełnionej i prawdziwej" - czytamy pod zdjęciem.

Zobacz także:

Autor:Michalina Kobla

Źródło zdjęcia głównego: Kamil Piklikiewicz / East News

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości