Gwiazdy

 "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach". Co najbardziej przeszkadza kobietom w mężczyznach?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”
„8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

 "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" jak żaden inny film pokazuje relacje damsko-męskie od kulis. Kolejna część kinowego hitu już wkrótce na wielkim ekranie. Mateusz Hładki pojawił się na uroczystej premierze i porozmawiał z gwiazdami o związkach.

 "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach"

Film pt. "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach" miał swoją premierę w 2016 roku. Cieszył się wówczas dużą popularnością. Obejrzało go w kinie 1,1 mln widzów, natomiast podczas pierwszej emisji telewizyjnej aż 3,2 mln.

Na fali tego sukcesu, twórcy postanowili zrealizować kolejną cześć przygód bohaterów produkcji. "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" będzie mieć swoją premierę 28 stycznia. Na ekranach zobaczymy m.in. Mikołaja Roznerskiego, Zbigniewa Zamachowskiego, Macieja Zakościelnego, Piotra Głowackiego oraz Alicję Bachledę-Curuś.

Jacy są faceci?

Mateusz Hładki pojawił się na uroczystej premierze, na której gościły także gwiazdy. Obsada filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" opowiedziała o swoich spostrzeżeniach na temat mężczyzn.

- Nie wiadomo, jacy są, nie można przyjmować, że mężczyźni zachowują się w określony sposób, bo myślę, że potrafią nas zaskoczyć. Niestety nie zawsze chcą rozmawiać, a kobiety czasem muszą się wygadać - mówiła Alicja Bachleda-Curuś.

- Każdy mężczyzna w różnym wieku się z czymś boryka. I mój bohater pewnie do końca życia będzie się borykał. Spotykamy się tutaj z prawdziwymi emocjami - dodał Mikołaj Roznerski.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości