Gwiazdy

Julia ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia" o rozwodzie. "Mamy już wyznaczoną datę"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska
Julia  "Ślub od pierwszego wejrzenia"
Player.plDuże zmiany w życiu Julii ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"

Julia Gołębiowska zyskała popularność dzięki udziałowi w szóstej edycji programu "Ślub od pierwszego wejrzenia". Piękna blondynka z Ostrołęki od kilku miesięcy jest szczęśliwie zakochana i niebawem rozwiedzie się z partnerem przydzielonym jej w ramach telewizyjnego eksperymentu. W szczerym wywiadzie z Kaliną Szymankiewicz z cozatydzien.tvn.pl uczestniczka popularnego show opowiedziała o swoim nowym związku.

Julia Gołębiowska o nowym partnerze

Miłośnicy "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z zaciekawieniem śledzili losy Julii Gołębiowskiej, która pragnęła odnaleźć szczęście dzięki pomocy doświadczonych ekspertów. Uczestniczka eksperymentu ostatecznie podjęła decyzję o rozwodzie, ale nie przestała wierzyć w prawdziwą miłość. Kilka miesięcy temu w jej życiu pojawił się inny mężczyzna.

- Czuję, że znalazłam bratnią duszę i tworzę z partnerem coś wyjątkowego. Bardzo dobrze się rozumiemy. Na swojej drodze spotykałam różnych mężczyzn, ale nie doświadczyłam wcześniej takiego porozumienia, jak teraz - przyznała bohaterka popularnego show. Dodała też, że ceni swojego wybranka za doskonałe poczucie humoru, szczerość, lojalność i dobre serce.

Co ciekawe Julia Gołębiowska nie znalazła swojej drugiej połówki w programie, jednak decyzja o udziale w telewizyjnym eksperymencie w pewnym sensie przyczyniła się do pozytywnych zmian w jej życiu.

"Ślub od pierwszego wejrzenia"

Ach, co to był za ślub
Ach, co to był za ślub Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

- Mój partner odezwał się do mnie pierwszy na Instagramie. Nie śledził moich losów w "Ślubie od pierwszego wejrzenia", ale przeglądał Internet i zobaczył jeden z artykułów o mnie. Spodobałam mu się wizualnie i zaczął czytać komentarze na mój temat, które były bardzo pochlebne. To go zaintrygowało, postanowił napisać do mnie i sprawdzić, jaką naprawdę jestem osobą. Tak to się wszystko zaczęło - wyznała rozmówczyni Kaliny Szymankiewicz.

Julia Gołebiowska rozwodzi się z mężem

Julia Gołębiowska już wkrótce będzie mogła w pełni cieszyć się nowym związkiem. W szczerym wywiadzie dla cozatydzien.tvn.pl przyznała, że niebawem dopełni formalności związane z rozwodem. Dodała też, że od dawna nie miała okazji rozmawiać z programowym partnerem.

- Od wielu tygodni nie mamy żadnego kontaktu. Wcześniej wymienialiśmy się tylko informacjami dotyczącymi rozwodu. Mamy już wyznaczoną datę. Rozprawa odbędzie się za kilka tygodni - podkreśliła rozmówczyni Kaliny Szymankiewicz.

Bliscy Julii Gołębiewskiej z radością przyjęli informację o zmianach, jakie zaszły w jej życiu. Co więcej, błyskawicznie dostrzegli szczere uczucie, które połączyło uczestniczkę "Ślubu od pierwszego wejrzenia" z nowym partnerem

- Jestem jedyną córką i oczkiem w głowie mojego taty, więc oczywiście chciał poznać mojego partnera i zbadać jego intencje. Myślę, że dobrze się dogadują. Cała rodzina nam kibicuje i trzyma kciuki, żeby nam wyszło - podsumowała Julia Gołębiowska.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Pozostałe wiadomości