zespół muzyczny

  zespół muzyczny

  "Captain Jack" to tytuł przeboju z lat 90. XX wieku, ale i nazwa niemieckiego zespołu, który powstał w 1995 roku. Charyzmatyczni wykonawcy, którzy swoim debiutem zmienili oblicze muzyki tanecznej, pozostawili po sobie więcej wpadających w ucho hitów. Skład grupy zmieniał się na przestrzeni ostatnich lat, jednak niesamowita energia i charakterystyczne militarne stylizacje pozostały niekwestionowanym znakiem rozpoznawczym artystów.

  Kultowa szwedzka grupa ABBA przygotowała dla swoich fanów wyjątkową niespodziankę. Po 39 latach przerwy w działalności, muzycy podbili światowe listy przebojów zupełnie nowymi utworami, zapowiedzieli też nietypową trasę koncertową. O wyjątkowej reaktywacji zespołu opowiedzieli w studiu Dzień Dobry TVN Marzena Tarka i Piotr Metz.

  Pamiętacie piosenkę "Chcę tu zostać" grupy Farba? W 2003 roku był to jeden z największych hitów. Dziś wokalistka i perkusista zespołu powracają w nowym singlu i opowiadają swoją burzliwą historię małżeństwa. Joannę Kozak i Jacka Woźniaka łączy nie tylko praca na scenie, ale także życie prywatne. Nam opowiedzieli o nowej twórczości, związku i sentymencie do wielkiego hitu.

  Beata Łubczonek i jej zięć Marcin Milanowicz stanowią nietypową parę. Od 2014 roku wspólnie tworzą duet „Teściowa Śpiewa”, który słynie ze swojego charakterystycznego, warszawskiego stylu. W programie frontmenka zespołu opowiedziała o tym, jak zaczęła się kariera duetu, kto ich inspiruje i jacy naprawdę są warszawiacy.

  Kanadyjska grupa Nickelback powstała w 1995 roku. Popularność przyniósł im kawałek „How you remind me”. Choć na koncerty Nickelback przychodzą tłumy fanów, ich muzyka jest często krytykowana. Dlaczego? Czy się tym przejmują? Z muzykami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Na scenie Dzień Dobry TVN damsko-męski zespół Girl & Nervous Guy. W naszym studiu Patrycja Hefczyńska, Marcin Kowalski i Łukasz Klaus wykonali piosenkę Tail. Czy gitarowy utwór wpadł Wam w ucho?

  W zakładzie karnym nr 2 w Strzelcach Opolskich osadzeni stworzyli zespół muzyczny Paragraf 64. Skąd taka nazwa grupy? O czym śpiewają muzycy? Gdzie grają koncerty? Czy to co robią biorą na serio?

  Na scenie Dzień Dobry TVN zespół ROCKAFANKI - pierwszy w Polsce projekt muzyczny, opierający się na muzyce rockowej dla dzieci. Grupa zaprezentowała utwór "Rockafanki" o mocnym, rockowym brzmieniu. Podoba się Wam?

  Po pięciu latach przerwy, niemiecki zespół powraca z nową płytą. Przy okazji promocji krążka, grupa przyleciała do Polski. Jak zmieniło się ich życie od czasów największej popularności? Jak sobie poradzili ze sławą? Co pozwoliło im przetrwać ponad 10 lat razem? Dlaczego chcieli dominować nad światem? O relacjach panujących w zespole oraz o tym, co się dzieje w czasie trasy koncertowej, członkowie Tokio Hotel opowiedzieli Gabi Drzewieckiej.

  Słyszeliście kiedyś zespół grający awkward rock? Macie teraz okazję! Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiło trio Eric Shoves Them in His Pockets z utworem "Dive Into". To drugi singiel zespołu z płyty "Walk It Off", którą wydali w 2013 r. Obecnie panowie szykują się do mini trasy. Podoba się Wam ich muzyka?