Gwiazdy

Marta Żmuda Trzebiatowska ma spadek formy. "Mam coraz mniej pomysłów skąd brać siłę do działania"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Marta Żmuda Trzebiatowska jest już zmęczona panującą od wielu miesięcy pandemią koronawirusa i związanymi z nią obostrzeniami. Aktorka postanowiła podzielić się tym ze swoimi fanami. - Jestem wkurzona faktem, że ktoś ukradł nam rok z życia – czytamy w jej poście na Instagramie.

Marta Żmuda Trzebiatowska – życie prywatne i zawodowe

Marta Żmuda Trzebiatowska to aktorka, która zaraża wszystkich swoich fanów dobrą energią i szczerym uśmiechem. Gwiazda, którą mieliśmy okazję zobaczyć w takich produkcjach jak: "Nie kłam kochanie", "Magda M.", "Ciacho", "Och, Karol 2", "Wkręceni 2", równie świetnie radzi sobie na deskach teatru. W życiu prywatnym związała się z aktorem Kamilem Kulą. Para w 2015 roku powiedziała sobie sakramentalne "tak", a owocem ich miłości są 3-letni syn i roczna córeczka. Choć gwiazda nie może narzekać na nudę, tak jak wszyscy, zmęczona jest panującą od roku sytuacją. W mediach społecznościowych podzieliła się swoimi przemyśleniami.

Szukałam dziś długo jakiegoś pozytywnego zdjęcia. To wykonała mi dawno temu @tatianajachyra_photography i choć szara za mną ściana (taka jak nasza obecna rzeczywistość co?) to uśmiech mój pogodny. Już coraz mniej mam pomysłów skąd brać siłę do działania, energię do pracy i entuzjazm do zarażania nim innych. A może dziś po prostu mam spadek formy i słabszy dzień? Wiosenne przesilenie

– pisała gwiazda.

Marta w dalszej części przyznała, że wszystkiemu winna jest pandemia. Obostrzenia, ograniczenia i brak możliwości normalnego funkcjonowania działają na nią deprymująco.

- Prawda jest taka, że mam już dość tej pandemii. Pewnie czujecie to samo? Jestem nią zmęczona i wkurzona faktem, że ktoś ukradł nam rok z życia. Aż chce mi się zacytować mojego trzyletniego synka, który kiedy mówię mu "NIE możemy, NIE wolno, NIE dotykaj", odpowiada: "Tylko nie mów mi, że jest koronawirus!". Niech to się już skończy. Tego Wam i sobie życzę. Trzymajcie się zdrowo!

Fani o przemyśleniach Marty Żmudy Trzebiatowskiej

Fani bardzo szybko zareagowali na nowy post aktorki. W licznych komentarzach jednogłośnie zgodzili się, że czasy pandemii dla nikogo nie są łatwe i trwają zdecydowanie za długo. Znaleźli się też tacy, którzy patrzą nieco bardziej optymistycznie. Ich zdaniem po każdej burzy wychodzi słońce, więc lepsze czasy z pewnością czekają na nas gdzieś za rogiem.

- U mnie też już przesilenie. Za długo to się ciągnie

- Oj tak... wszystkiego dobrego mimo wszystko! Damy radę

- Po burzy zawsze wychodzi słońce, wierzę, że jeszcze będzie dobrze - czytamy.

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula wspierają WOŚP. Co ofiarowali na aukcje?

Zobacz także:

Marta Żmuda Trzebiatowska: "W szkole podstawowej byłam najgrubsza w klasie". Dlaczego zdecydowała się na tak szczere wyznanie?

Marta Żmuda Trzebiatowska i Kamil Kula wspierają WOŚP. Aktor wystawił unikatową figurkę: "Aktualna kwota to ponad 10 tys. zł"

Marta Żmuda Trzebiatowska w nowej fryzurze. Kiedyś już ją taką widzieliśmy

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości