Gwiazdy

Jak Maja Hirsch zniosła brak zasięgu? "Byłam kompulsywnie przywiązana do telefonu"

Gwiazdy

Autor:
Daria
Pacańska
Reporter:
Daria Pacańska
Przez Atlantyk. Maja Hirsch

W programie "Przez Atlantyk" używanie telefonu było bardzo utrudnione, bo na ocenie jest problem z zasięgiem. Uczestnicy mieli na jachcie komórki, ale raczej służyły one do dokumentowania tego, co zobaczyli. Jak z brakiem kontaktu ze światem poradziła sobie aktorka Maja Hirsch?

Maja Hirsch o braku telefonu

Maja Hirsch w rozmowie z reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała o tym, jak poradziła sobie z brakiem telefonu na jachcie w trakcie nagrywania programu "Przez Atlantyk".

- Najlepiej! Najpierw było ciężko i przez tydzień pytałam: "słuchajcie, nie kłamać, kto ma zasięg?". Ale tak naprawdę to było fantastyczne doświadczenie. Po pierwsze nie można było w nic uciec, nikt nie mógł, bo nie było w co. Mógł sobie jakieś pobrane historie oglądać, ale jakoś nikt tego nie robił - wyznała aktorka.

I dodała:

- Poza tym mi się to akurat bardzo przysłużyło, bo ja przed tym Atlantykiem byłam kompulsywnie przywiązana do telefonu. W związku z tym zobaczyłam, że mogę żyć bez telefonu i jest lepiej. Wszystko czuję dwa razy bardziej.

"Przez Atlantyk" w TVN - gdzie i kiedy oglądać?

"Przez Atlantyk" to pierwszy taki program rozrywkowy w Polsce. Wzięło w nim udział sześciu uczestników: Maja Hirsch, Natalia Przybysz, Renata Kaczoruk, Antek Królikowski, Liroy i Zygmunt Miłoszewski. Przemierzają ocean pod opieką doświadczonych kapitanów: Adama Skomskiego i Romana Paszke.

Wyprawa trwała kilka tygodni. Razem z ekipą telewizyjną poruszali się niewielkim choć bezpiecznym jachtem. Załoga wyruszyła z Gran Canarii. Podróż zakończyła się u wybrzeży Gwadelupy.

Program można oglądać w środy o 21:35 w TVN i w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Reporter: Daria Pacańska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Pozostałe wiadomości