Maja Hirsch

  13 sierpnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Osób Leworęcznych. Inteligencja, wielka kreatywność, a zdolności przywódcze to, jak twierdzą eksperci, ich cechy rozpoznawcze. O swoich doświadczeniach w studiu Dzień Dobry Wakacje opowiedziały psycholog Zuzanna Butrym oraz aktorka Maja Hirsch.

  Maja Hirsch zgodziła się na udział w eksperymencie, w ramach którego zmierzyła się z wyjątkowo brutalnym widokiem. Sceny z testowania na zwierzętach w pewnym momencie ją przerosły. Aktorka nie mogła znieść ich cierpienia.

  "Byłam kompulsywnie przywiązana do telefonu"

  "Oglądała mnie i zazdrościła" - wyznaje aktorka.

  "Każdego dnia było mnóstwo niespodzianek".

  Zrobiły zdjęcia w szczytnym celu

  Maja Hirsch przyznała, że młodzi ludzie często zwracają się do niej z prośbą o pomoc. Adam Barabasz z serwisu dziendobry.tvn.pl zapytał, czy czuje się w jakiś sposób odpowiedzialna za swoich fanów. Aktorka zdradziła, że jest przerażona skalą bezradności młodzieży.

  Po strzelaninie Paulina czuwa przy szpitalnym łóżku brata. Aleks wciąż jest w śpiączce i nie wiadomo czy i kiedy się z niej obudzi. Mecenas Fic próbuje ułożyć wszystkie zdarzenia tak, żeby ich przebieg był korzystny dla jego klientki. Co zrobi, kiedy dowie się o kłótni Febo?

  "BrzydUla" powraca w wielkim stylu. I okazuje się, że nawet po wielu latach potrafi zaskakiwać fanów. W mediach społecznościowych jednej z aktorek pojawił się znaczący post. Na zdjęciu widać dwie bohaterki serialu złączone w romantycznym pocałunku. Czyżby w "BrzydUli" szykował się nowy romantyczny wątek? Fani już ślą pierwsze komentarze.

  Wyswobodzony Francesco nie marnuje ani chwili. Teraz postanowił zaatakować Paulinę. Czy zrobi jej krzywdę? A może w ostatniej chwili pojawi się ktoś, kto pomoże pannie Febo pokonać napastnika? Czy z bandytą w ogóle da się negocjować?

  Maja Hirsch po latach ponownie wciela się w Paulinę Febo. Spotkaliśmy się z aktorką na planie serialu "BrzydUla 2". Gwiazda opowiedziała nam m.in. o tym, jakie są cienie bycia osobą popularną.

  "BrzydUla" to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Widzowie z wypiekami na twarzach śledzą losy swoich ulubionych bohaterów. Jak się okazuje, niektórzy z nich zapominają o tym, że to, co widzimy na ekranie, nie jest prawdziwym życiem, tylko fabułą serialu.

  Maja Hirsch po latach ponownie wcieliła się w postać Pauliny Febo. Gwiazda "BrzydUli" pokazała nam, jak wygląda jej dzień na planie zdjęciowym uwielbianego przez Polaków serialu. W rozmowie z Kinga Burzyńską aktorka zdradziła, jaką dietę stosuje i czemu aktorka zawdzięcza smukłą sylwetkę.

  Maja Hirsch pokazała na Instagramie zdjęcia z przymiarek kostiumów, w których wystąpi na planie drugiej serii "BrzydUli". Aktorka gra w tym serialu Paulinę Febo. Jak będzie wyglądała jej bohaterka?

  Nominowana do Złotej Kaczki za rolę w filmie "Jak się pozbyć cellulitu". Jej mama jest Rosjanką. Maja świetnie włada językiem rosyjskim. Ale tym razem Kinga Burzyńska spotkała się z aktorką w Londynie. Maja Hirsch a cappella zaśpiewała, specjalnie dla nas, gospel! Czy jadła już angielskie kiełbaski i jechała czerwonym autobusem?

  Dlaczego Magda Gessler zdecydowała się rozdać poziomki? Zapraszamy w niedzielę. Zaczynamy od 8:30. Program poprowadzą: Magda Mołek i Filip Chajzer.

  Za czym tęskni Katarzyna Pakosińska? O czym śni? Kto będzie jej partnerem scenicznym? Które gwiazdy i jak dbają o zdrowie? Wie najlepiej dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.