Gwiazdy

Lara Gessler oczekuje narodzin drugiego dziecka. "To nie są warunki do spokojnego ciążowania"

Gwiazdy

Autor:
Katarzyna
Oleksik
Reporter:
Sandra Hajduk-Popińska
Lara Gessler w drugiej ciąży
Lara Gessler w drugiej ciąży Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Lara Gessler jest jedną z najbardziej znanych polskich restauratorek. Kilka dni temu za pośrednictwem mediów społecznościowych poinformowała, że spodziewa się kolejnego dziecka. Jak czuje się restauratorka? Jak na wieść o powiększeniu się rodziny zareagowali jej najbliżsi?

Lara Gessler o drugiej ciąży

Lara Gessler niedawno podzieliła się z fanami radosną informacją. Restauratorka i jej partner Piotr Szeląg oczekują narodzin drugiego dziecka. Celebrytka w rozmowie z prowadzącymi Dzień Dobry TVN przyznała, że mimo natłoku zajęć czuje się bardzo dobrze. - Ostatnio jest nawał różnych zadań, więc to nie są (...) warunki do takiego spokojnego "ciążowania". Chociaż powinnam się przyzwyczaić, bo jak byłam w ciąży z Neną, to się zaczynała pandemia. Ale czuję się bardzo dobrze - powiedziała Lara Gessler.

Warto dodać, że Lara Gessler poinformowała fanów o ciąży, publikując na swoim Instagramie urocze wideo. Można na nim zobaczyć partnera restauratorki oraz ich córkę. Gessler dodała, że podczas jego realizacji nie wszystko poszło tak, jak sobie zaplanowali. - Nena miała najpierw podbiec do taty, ale była tak zainteresowana kwiatkami dookoła, że Piotr musiał ją wziąć na ręce - wyjaśniła.

Podczas rozmowy musiało się pojawić pytanie o płeć dziecka. Tej informacji jednak restauratorka nie chciała zdradzać. - Tego nie powiem jeszcze, pozwólcie - powiedziała.

Jak bliscy zareagowali na wieść o ciąży?

- Jak babcia Magda (Gessler) się dowiedziała, to akurat był taki ostry moment, jeżeli chodzi o wojnę. Więc generalnie drżała o wszystkich swoich bliskich. Oczywiście się ucieszyła, ale na początku (powtarzała) musicie jeszcze bardziej na siebie uważać - wyjawiła Lara Gessler.

Restauratorka dodała, że Magda Gessler ostatnio bywa u nich regularnie. - Nena jest już na takim etapie, że kontakt z babcią bardzo lubi. Myślę, że ona się będzie podwójnie realizować - przyznała. Lara wyznała, że z drugiej ciąży bardzo ucieszył się również jej partner. - Przyjął to wspaniale. Nigdy nie zakładaliśmy kończyć na Nenie. Bardzo się ucieszył. Tak chcieliśmy, (...) chcieliśmy mieć jedno po drugim - mówiła.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Katarzyna Oleksik

Reporter: Sandra Hajduk-Popińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości