Gwiazdy

"Pisarek mówi tak", czyli nowy cykl w Dzień Dobry TVN. Jak wygląda droga gwiazdy do ołtarza?

Gwiazdy

Autor:
Nastazja
Bloch
Reporter:
Karolina Kalatzi
Pisarek mówi TAK
Pisarek mówi TAKDzień Dobry TVN
wideo 2/15

Już niebawem w Dzień Dobry TVN wystartuje nowy cykl "Pisarek mówi tak". Sandra Hajduk-Popińska wraz z kamerami będzie bacznie śledzić przygotowania Karoliny Pisarek i Rogera Salli do ślubu. Jak wygląda droga do ołtarza jednej z najpopularniejszych polskich modelek? O tym opowiedziała nasza dziennikarka.

"Pisarek mówi tak" - nowy cykl w Dzień Dobry TVN

W Dzień Dobry TVN lubimy przygotowywać dla widzów miłe niespodzianki. Jedną z nich jest nowy cykl "Pisarek mówi tak". Czego możemy się po nim spodziewać? Nieco szczegółów zdradziła nam Sandra Hajduk-Popińska.

- Cykl nosi nazwę "Pisarek mówi tak", będzie opowiadał o przygotowaniach Karoliny Pisarek i Rogera Salli, czyli jej ukochanego do ślubu. Wiele emocji, wzruszeń i inspiracji dla przyszłych panien młodych. Długo się przymierzaliśmy do tego, żeby zrobić coś, co pokaże życie jednej z ulubionych gwiazd widzów. Chcieliśmy jedną z takich lubianych postaci przybliżyć od trochę bardziej prywatnej strony, a wesele i ślub jest taką okazją, która daje tę możliwość. Okazało się, że Karolina Pisarek bardzo chętnie weszła z nami w ten pomysł i zgodziła się, żebyśmy towarzyszyli jej z kamerą na każdym etapie przygotowań do ślubu. Co więcej, będzie też coś, czego się nie spodziewaliśmy. W jednym odcinków będziecie mogli zobaczyć Rogera w bardzo oryginalnym geście dla swojej ukochanej – zdradziła Sandra Hajduk-Popińska.

Choć dziennikarka na razie niewiele może nam zdradzić, przyznaje, że w nowym cyklu nie zabraknie miłości. Sandra już po kilku spotkaniach z zakochanymi zauważyła niezwykłą więź, jaka łączy partnerów.

Szafy gwiazd, czyli cykl "Moda na spacer"

Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"
Ada Fijał o swoim stylu w cyklu "Moda na spacer"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

- Po tych kilku godzinach spędzonych z nimi, ja naprawdę widzę prawdziwe uczucie. To jest niesamowite, jak jedno drugim się opiekuje. To jest urocze jak Roger, który nie jest ze świata show biznesu, potrafi stanąć z boku i dać Karolinie błyszczeć. To jest urocze. Urocze jest też to, jak on o niej mówi. Poza blichtrem, który pokażemy, poza kreacjami, sukniami, najważniejsza jest miłość, a tego nie zabraknie, mogę obiecać – dodała.

Wybór sukni, wieczór panieński i dobre rady doświadczonej koleżanki

Przygotowania do ślubu są bardzo angażujące. Wybór lokalu, muzyków, menu czy fotografia zajmują trochę czasu. Jednak dla każdej z pań najważniejsza jest suknia ślubna. Sandra zdradziła, że tak samo jest w przypadku Karoliny. Jaką kreację wybierze? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie w kolejnych odcinkach "Pisarek mówi tak". Co więcej, kamery obecne będą także na wieczorze panieńskim.

- Ja nie znam wszystkich szczegółów ceremonii, my odkrywamy z każdym nagraniem, z każdym odcinkiem kolejne elementy układanki. Myślę, że to będzie piękne doświadczenie. Będzie bajkowo - powiedziała Sandra.

Gorączka ślubnych przygotowań nie jest obca naszej dziennikarce. Niedawno Sandra Hajduk-Popińska sama przechodziła podobną drogę. Przyznała, że jako bardziej doświadczona koleżanka, czasami wymienia się z Karoliną swoimi spostrzeżeniami, jednak w żaden sposób nie chce ingerować w plany modelki. - Staram się nie być jedną z tych osób, które się nadmiernie wtrącają, bo wiem jakie to ważne dla pary młodej, żeby robić to po swojemu. Natomiast mam dość świeże doświadczenie i my się z Karoliną wymieniamy pewnymi wnioskami i poglądami - dodała.

- To jest bardzo fajne, że Karolina nam zaufała i bardzo miłe z jej strony, że na tak wiele nam pozwala. Jest otwarta na to, żebyśmy w różnych formach pokazywali te przygotowania. Celem tego, że cykl powstał, jest to, żeby dać pannom młodym takie luźniejsze podejście do przygotowań. Czasami droga jest ważniejsza niż cel. Warto więc się cieszyć takimi małymi krokami, które wiodą nas do tego dnia, na którym tak bardzo nam zależało – podsumowała Sandra.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Reporter: Karolina Kalatzi

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Jagielski/East News

Pozostałe wiadomości